Úvod Aktuality Na Beckove sa chystá zabíjačka

Na Beckove sa chystá zabíjačka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu i nedeľu 10. a 11. októbra  bude hrad Beckov plný vôní a chutí zabíjačkových špecialít z rúk majstrov mäsiarskeho remesla Konosba. Jaterničky, klobásky, kašu, podbradok, oškvarky, tlačenku, či škvarkovú masť budete môcť ochutnať spolu s Bošáckou slivovičkou a uhasiť smäd nápojmi podľa vlastnej chuti 안아보자 다운로드.

Zabijacka_beckov_web_1„Môžete si pozrieť majstrov mäsiarov priamo pri práci a kúpiť ďalšie špeciality podľa vlastného výberu. O dobrú náladu počas vášho hodovania sa budú starať muzikanti a
pesničkári so svojím pestrým repertoárom Cine 21 movie download. V sobotu privítame obľúbenú FS Selčan zo Selca a v nedeľu nám na harmoniku zanôti a zaspieva Jožko Sloboda a country duo Jack & Joe,“ informovala Miriama Šiveňová zo Záujmového združenia Hrad Beckov vm player 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Hrad bude v tieto dni otvorený od 9:00 do 17:00 h,  ochutnávka je naplánovaná od 10:00 do 16:00 h. Záujemcovia o ochutnávku zabíjačkových špecialít (vrátane aperitívu) si
k cene lístka priplatia 3,00 EUR Download Android bitmap. Ďalšie špeciality si môžu kúpiť podľa cenovej ponuky na mieste.

Viac informácií na www.hrad-beckov.sk 폰으로 다운로드.

-inf-

REKLAMA