Úvod Aktuality Na Ahoji predĺžili a premiestnili horný vlek

Na Ahoji predĺžili a premiestnili horný vlek

REKLAMA
Esesko

Od minulého týždňa je horný vlek na Ahoji o viac ako sto metrov dlhší. Súčasne bol z viacerých dôvodov presunutý z ľavej strany svahu na pravú vk 동영상 다운로드. O predĺženie a prekládku sa postarali rodičia trávových lyžiarov a obsluha vleku.

IMG_3764

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Horný vlek meral donedávna 260 metrov a svojím umiestnením zužoval využiteľnú šírku svahu. „Hlavný dôvod preloženia vleku bol, aby sa otvorila zjazdovka, aby zostala širšia Download Chrome NewTab. Prispeje to k jednoduchšej údržbe svahu. Nemenej dôležitý prínos je bezpečnosť. V prípade, ak vlek zasahuje do svahu, môže sa stať, že lyžiar narazí do stĺpu 웰컴 투 사우스 다운로드. Výhodou je, že vlek vedie teraz až do údolia, čím sa zjazdovka predĺži o 105 metrov. Pri týchto podmienkach sa na Ahoji budú môcť dať zorganizovať aj preteky dospelých v lyžovaní na tráve,” prezradil správca lyžiarskeho strediska Ahoj Martin Jánoška Download chrome flash files.

IMG_3736 – kópia

Po novom meria vlek 365 metrov man who became the King of the Light Sea. Jeho predĺženie si vyžiadalo pridanie piatich stĺpov a predĺženie lana. Stĺpy pochádzajú z vleku rovnakého typu, ktorý bol zakúpený minulý rok Download The Browman. Lyžiarske stredisko ho financovalo z utŕžených peňazí za priaznivú predvlaňajšiu zimnú sezónu a finančne prispela aj obec Banka.

IMG_3771

Pred dvomi rokmi boli na Ahoji menené laná na oboch vlekoch Hancom Taza Practice 2019. Zvýšilo vtedy dostatok lana, ktoré nadšenci minulý víkend použili pri predĺžení vleku.

IMG_3756

Testovacia jazda vlek čaká v najbližších dvoch týždňoch departure. Zostáva už len veriť, že zima bude jednému z najjužnejšie položených lyžiarskych stredísk na Slovensku priať a vlek si budú môcť vyskúšať zimní lyžiari 후쿠오카 다운로드.

IMG_3744

-vv, foto: Martin Jánoška-

REKLAMA