Úvod Aktuality Muža ležiaceho uprostred cesty zrazilo auto. Žiaľ neprežil

Muža ležiaceho uprostred cesty zrazilo auto. Žiaľ neprežil

REKLAMA
HA PN

Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody, ktorá sa stala v nedeľu 26. januára okolo 17:00 h na ceste prvej triedy medzi obcami Madunice a Drahovce Youtube 360. Žiaľ zomrel pri nej chodec, ktorý ležal na ceste. Podľa polície ak by mal na sebe reflexné prvky možno by ešte žil.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

„Vodič Opla Vectra jazdil smerom od obce Drahovce, pričom ľavou prednou časťou auta pravdepodobne zachytil chodca ležiaceho v strede cesty 크롬 xhr 다운로드. 48 ročný chodec z Maduníc, v tmavom oblečení a bez reflexných prvkov, utrpel pri nehode zranenia nezlučiteľné so životom. U 22 ročného vodiča, ktorý sa pri nehode nezranil, bola vykonaná dychová skúška na alkohol slideshare ppt. Jej výsledok bol negatívny. U nebohého bude vykonaná pitva, do vyšetrovania bol pribratý znalec z odboru cestnej dopravy,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave Download adt bundle.

Presné príčiny a to, ako sa nehoda stala, polícia vyšetruje Download alt-phone shim. Apeluje tiež na chodcov, aby v prípade chôdze po ceste používali reflexné prvky.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA