Úvod Aktuality Muž sa utopil v rozvodnenom Váhu. Hasiči ho stále hľadajú

Muž sa utopil v rozvodnenom Váhu. Hasiči ho stále hľadajú

REKLAMA
Esesko

Vysoké prietoky Váhu trvajú už niekoľký deň. Voda kulminovala v piatok popoludní. Nešťastie, ktoré si vyžiadalo jeden ľudský život sa udialo v sobotu China Clas download. Hasiči ho stále hľadajú.

Podľa našich informácií sa skupina Ukrajincov vybrala na Vážsky ostrov na opekačku do lokality Prúdy Samurai Showdown 4. Okrem iného sa rozhodli ísť sa okúpať do rozvodneného Váhu, čo sa jednému stalo osudným.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Bolo po ňom vyhlásené pátranie. Hasiči vzhľadom na rýchlosť toku a čas od udalosti, prehľadávali hladinu rieky a nádrže až od Lodenice smerom na juh 영어 오디오북 다운로드.

„Dňa 25. mája 2019 krátko po 19.00 hod. bola ohlásená požiadavka na technickú pomoc pri vyhľadávaní utopenej osoby vo Váhu v Piešťanoch Snowbros. Na mieste zasahovali hasiči z Piešťan a Hlohovca a bola privolaná potápačská skupina z Okresného riaditeľstva HaZZ v Trenčíne. Hasiči za pomoci dvoch člnov a štvorkolky vyhľadávali nezvestnú osobu 천지인 자판 다운로드. Z dôvodu rozvodnenia a rýchlosti prietoku nebolo možné vyhľadávať osobu za pomoci potápačskej techniky. Dnes 27.5.2019 hasiči pokračujú vo vyhľadávaní nezvestnej osoby.“ informoval Martin Krajšovič, vrchný inšpektor Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave Download the day-to-day.

-red- Ilustr. foto: J. Kaša

 

REKLAMA