Úvod Aktuality Muž prepadol potraviny s nožom v ruke, polícia ho po čine zadržala

Muž prepadol potraviny s nožom v ruke, polícia ho po čine zadržala

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanskí policajti krátko po lúpeži zadržali 21- ročného muža z Revúcej. V pondelok 23. mája vbehol v poobedných hodinách do potravín v Dolnom Lopašove Download an earlier version of unity. S nožom v ruke a so zelenou kuklou na hlave skríkol „toto je prepadnutie“ a vykročil smerom k predavačke. Na ženu neustále mieril nožom takmer priloženým k jej telu a pýtal peniaze 유튜브 국가 차단 다운로드. Z obavy o svoj život ukázala na otvorenú pokladňu na druhej strane predajne, z ktorej vybral 700 eurovú hotovosť a z miesta ušiel.

„Popis páchateľa a informácie z miesta činu doviedli policajnú operatívu k 21-ročnému mužovi, ktorý sa k činu neskôr priznal Naver Dictionary app. Peniaze údajne potreboval na zaplatenie nájmu. Časť peňazí však stihol už minúť a 150 eur sa podarilo ešte policajtom zaistiť. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu lúpeže závažnejším spôsobom konania a spracoval návrh na jeho väzobné stíhanie Download Cadian 3D. Za lúpež s nožom mu hrozí trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov,“ uviedla v správe Mária Linkešová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Little Mermaid in the corner.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky obvinila polícia 41-ročnú Trnavčanku. Dopravný policajt ju podrobil dychovej skúške, potom čo narazila ako vodička s autom do oplotenia trnavskej firmy a vzápätí aj do dopravnej značky 댄스 타운 다운로드. K dopravnej nehode došlo v sobotu, 21. mája poobede smerom od Ulice Veternej na kruhový objazd pri nákupnom centre. Žena si sadla za volant auta Mazda 6 bez vodičského oprávnenia a policajti jej po nehode namerali 0,87 mg/l alkoholu v dychu, čo je 1,81 promile Seoichu program. Ženu zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia. Škoda na oplotení, aute a dopravnej značke bola predbežne vyčíslená na 2000 eur. Po rozhodnutí súdu o vine a treste bola prepustená na slobodu ftk imager.

Pre alkohol za volantom skončil v rukách polície aj 67 ročný dôchodca z Trnavy. Policajná hliadka ho podrobila kontrole v obci Bohdanovce nad Trnavou Download across the universe. V sobotu večer mu namerali v dychu 2,04 promile. Aj v tomto prípade ho poverený policajt obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a predložil spis v zrýchlenom konaní na rozhodnutie súdu 윈도우8 iso 다운로드.

-lt/Zdroj: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave/Foto: archív-

REKLAMA