Úvod Aktuality Mohylu na Bradle pre množstvo turistov uzavreli

Mohylu na Bradle pre množstvo turistov uzavreli

Pekné jarné víkendové počasie vylákalo množstvo ľudí na výlet. Hoci vzhľadom na aktuálnu situáciu a hrozbu šírenia koronavírusu by nemalo dochádzať k zhromažďovaniu obyvateľov, mnohí sa vydávajú na turisticky obľúbené miesta Gomthree masm3. Aj na Bradle bolo v sobotu veľmi rušno, preto národnú kultúrnu pamiatku v nedeľu uzavreli.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

„Z dôvodu zvýšeneho počtu turistov smerujúcich na Bradlo sa Mesto Brezová pod Bradlom rozhodlo uzatvoriť vstup k Národnej kultúrnej pamiatke – k Mohyle gen 귀트영 다운로드. M. R. Štefánika,“ informovala samospráva na svojej facebookovej stránke, pričom zverejnila aj fotografie z uzavretých ciest a chodníkov.

„Žiadame o rešpektovanie tohto zákazu a aj týmto opatrením chceme prispieť k tomu, aby sme zabránili ďalšiemu šíreniu koronavírusu,“ napísali predstavitelia Brezovej pod Bradlom 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드.

Hoci na Slovensku nie je zavedený zákaz vychádzania vzhľadom na hrozbu šírenia koronavírusu by sa občania nemali stretávať a mali by sa v maximálnej možnej miere zdržiavať doma OneNote 2019. Odborníci síce hovoria, že pobyt na čerstvom vzduchu a v prírode môže pomôcť psychike i imunite, ale ľudia by mali vyhľadávať menej frekventované miesta, aby dochádzalo k minimálnym kontaktom internet vaccine.

-red- Zdroj a foto: FB Brezová pod Bradlom

REKLAMA