REKLAMA
Esesko

Bývalá administratívna budova piešťanských Mlynov a cestovinární na Hurbanovej ulici prechádza premenou. Do septembra tohto roka z nej budú byty 가구 이미지 다운로드. Hodnotná plastika akademického sochára Valéra Vavra však nezmizne ako v iných prípadoch developerských projektov. Naďalej bude zdobiť severné priečelie budovy Chariot.

Administratívna budova na Hurbanovej ulici bola postavená koncom sedemdesiatych rokov minulého storočia počas celkovej rekonštrukcie areálu Mlynov a cestovinární Piešťany 비틀즈 노래 다운로드. Na severnej fasáde budovy bola umiestnená reliéfna plastika, ktorej autorom je piešťanský rodák akademický sochár Valér Vavro. Má rozmery približne 4 x 1 m a je vytesaná z kameňa na betónovom podklade PC app. Znázorňuje proces strojového spracovania obilia. Ten je zakončený pecňom chleba a čašou vody. Dielo dostalo názov Cesta chleba. Plastika je stále v dobrom stave 쿵쿵쿵 다운로드. Obavy, ako skončí, keď zostal objekt nevyužitý, sa nenaplnia.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Investor projektu Mlyny Piešťany, kde v budove vznikajú na piatich podlažiach 2 a 3 izbové byty, sa rozhodol plastiku nechať na pôvodnom mieste Ravenfield Beta 6. „Vážime si odkaz predošlých generácií a chceme ho zachovať. Preto sme sa rozhodli nechať plastiku V. Vavra na jej pôvodnom mieste. Pri zateplení severnej fasády bude vytvorená nika, v ktorej ostane osadená 키위 닷컴 다운로드. Rovnako pribudne nasvietenie, ktoré zvýrazní umeleckú dominantu budovy,“ hovorí Stanislav Pollák zo spoločnosti HP ESTATE. Rozhodnutie investora neodstraňovať dielo významného rodáka pramení aj z toho, že sám pochádza z umeleckej rodiny Download Choksan Electric 2. S. Pollák je vnukom ďalšieho významného piešťanského sochára Ladislava Ľudovíta Polláka.

 

-th- Zdroj: A Super China download. Urminský/PT

REKLAMA