Úvod Aktuality Mladšie deti by sa do škôl mohli vrátiť v júni

Mladšie deti by sa do škôl mohli vrátiť v júni

REKLAMA
Skola Rakovice

Ministerstvo školstva pripravuje postupné otváranie materských a základných škôl. Najskôr sa majú do nich vrátiť najmladšie deti – škôlkari, žiaci prvého stupňa a piataci Download the caption of The Corellaine Secret.

Pravdepodobne nepôjde o klasické vyučovanie, žiaci sa budú učiť v menších skupinách a musí prebehnúť aj diskusia o obmedzení veku učiteľov, aby neboli ohrozené rizikové skupiny 구글 크롬 동영상 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

Všetky slovenské školy sú zatvorené od 16. marca, Trnavský samosprávny kraj a Mesto Piešťany rozhodli o zatvorení vzdelávacích inštitúcií vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti ešte o pár dní skôr web game source.

Minister školstva Branislav Gröhling vo videu zverejnenom na sociálnej sieti v stredu povedal: „Ja by som bol veľmi rád, aby sme sa v júni aspoň čiastočne stretli v školách.“

Otváranie škôl bude postupné 국민은행 공인인증서 다운로드. Ako prví by sa do tried mohli vrátiť škôlkari, žiaci prvého stupňa a piataci.

„Musíme sa vysporiadať so všetkými podmienkami, aby sme v prvom rade chránili bezpečnosť a zdravie nás všetkých,“ povedal minister 명화 무료 다운로드.

Pred oznámením pravidiel opätovného otvorenia škôl sa bude konať podľa jeho slov diskusia s epidemiológmi, ale aj s riaditeľmi škôl a učiteľmi. Treba rozhodnúť o tom, ako bude prebiehať vyučovanie aj aké veľké budú skupiny deti, ktoré budú spolu v triedach.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA