Úvod Aktuality Covid-19: Testy v zariadeniach pre seniorov dopadli dobre

Covid-19: Testy v zariadeniach pre seniorov dopadli dobre

REKLAMA
HA PN

Trnavský samosprávny kraj nechal vyšetriť všetkých zamestnancov zariadení sociálnych služieb vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti 공튀기기 다운로드. Testom prešli aj klienti a zamestnanci Zariadenia pre seniorov v Moravanoch nad Váhom.

Župa v spolupráci so spoločnosťou Medirex využila na zisťovanie ochorenia Covid-19 tzv 슈퍼스타 bts 다운로드. PCR testy, ktoré absolvovalo 1 048 zamestnancov. Negatívne výsledky malo 1 045 z nich, v troch prípadoch bolo testovanie chybné a bolo potrebné ho zopakovať 한글이 야호 다운로드. Momentálne sa čaká na výsledky.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

„Spustili sme aj plošné testovanie všetkých klientov sociálnych zariadení. Testovanie prebieha prostredníctvom rýchlotestov, ktoré dal k dispozícií štát prostredníctvom Správy štátnych hmotných rezerv SR,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič a dodal, že kompletné výsledky testovania klientov budú k dispozícii v priebehu niekoľkých dní 7 of players.

Výsledky testov na nový korponavírus už majú zamestnanci aj klienti Zariadenia pre seniorov Moravany nad Váhom. Obec, ktorá je jeho zriaďovateľom, o tom informovala na svojej web stránke: „V súčasnej dobe máme 37 klientov 포레스트검프 다운로드. Vykonaných testov bolo 35 s negatívnym výsledkom. Dvoch klientov sme mali v nemocnici, kde ich pri  prepustení 6. mája a 7. mája otestovali tiež s negatívnym výsledkom. Ostatných zamestnancov budeme priebežne testovať podľa rozvrhu služieb a po návrate z PN a OČR.“

Text a foto: Martin Palkovič Zdroj: Tlačová správa TTSK, moravany.sk

REKLAMA