Úvod Aktuality Ministerstvo má v Správnej rade NAW opäť štyroch členov

Ministerstvo má v Správnej rade NAW opäť štyroch členov

REKLAMA
Esesko

Zástupcovia zamestnancov nemocnice, ktorí na kauzu nákupu tomografu poukázali, to považujú za nezákonné Download The Bucks Player. Argumentujú aj rozhodnutím súdu.

suchanek kovacovicova (2)

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Chirurg Alan Suchánek a sestra Magdaléna Kovačovičová (na snímke) upozorňovali na možné porušenie zákona v súvislosti s navýšením počtu členov Správnej rady Nemocnice A 크로니클 영화 다운로드. Wintera (NAW) už na jeseň 2012. Dovtedy mali zamestnanci dvoch zástupcov a rezort zdravotníctva troch. Na dôležité rozhodnutia, ako napríklad odvolanie riaditeľa, je potrebná kvalifikovanú väčšina 블리자드 앱 다운로드. Keďže ju vtedy ministerstvo nemalo, do správnej rady delegovalo ďalšieho člena.

Štyroch zástupcov v tomto orgáne má štát aj po novom 무인도 생존 다운로드. Predsedkyňou sa stala Jana Kováčová, ďalšími členmi sú Milan Brdársky, Petra Kováčiková a Peter Magula.

Správna rada sa v novom zložení stretla dnes popoludní You can't download. „Prišli štyria zástupcovia ministerstva zdravotníctva a vyžiadali si dokumentáciu ohľadom verejného obstarávania, ktorú im pani riaditeľka poskytla,“ informovala Magdaléna Kovačovičová, zástupkyňa zamestnancov Download baby driver subtitles. Spolu s Alanom Suchánkom preto namietali, že opäť ide o protizákonný stav a štát by mal mať v tomto orgáne iba troch delegátov.

Odôvodnili to aj rozsudkom Krajského súdu v Trnave, ktorý rozhodoval o odvolaní bývalého riaditeľa Roberta Mamrillu 격동고딕 ttf 다운로드. „Súd skonštatoval, že boli porušené jeho práva a dostal odškodné,“ povedal Alan Suchánek. Rozviazanie pracovného pomeru s Robertom Mamrillom bolo podľa neho protiprávne práve preto, že kreovanie správnej rady nebolo v súlade so zákonom evernote 다운로드.

NAW musela zaplatiť 30-tisíc eur. „My si myslíme, že tento stav spôsobilo ministerstvo, preto by to malo nemocnici refundovať.“

Úhradu odškodného v piatok potvrdila aj riaditeľka Mária Domčeková malware samples. Podľa nej však súd rozhodoval v otázke neplatnosti výpovede a nie v otázke kreovania správnej rady, preto z rozsudku nevyplýva, že navýšenie počtu zástupcov ministerstva bolo v rozpore so zákonom 동영상 분할 다운로드.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA:

420pnky1

REKLAMA