Úvod Aktuality Mikuláš rozveselil i dojal, na Námestie slobody prilákal stovky ľudí

Mikuláš rozveselil i dojal, na Námestie slobody prilákal stovky ľudí

REKLAMA

Námestie slobody navštívil v stredu 6. decembra Mikuláš, anjel a čert, ktorí potešil nielen najmenších. Na pódiu sa vystriedali desiatky detí, ich úlohou bolo zarecitovať básničku alebo zaspievať pieseň, sladkou odmenou im bol adventný kalendár php compression. Na tvárach prítomných rodičov a bolo vidno hrdosť, radosť i dojatie, pre väčšinu vystupujúcich totiž pobyt na javisku pred publikom premiérový large iPhone attachments. Program vianočných trhov bude pokračovať v piatok i počas nadchádzajúceho víkendu.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

V piatok 8 pdf 소설 다운로드. decembra sa v programe o 17.30 hodine predstaví kapela OK Country a o 20.00 hodine bude nasledovať koncert írskeho speváka Graema Marka Donaldsona a jeho Bandu, účinkujúci nahradili pôvodne plánované vystúpenie The Rockfellas medical certificate.

Sobota bude patriť vystúpeniu Meluzína, o 15.00 hodine sa vydajú na trať bežci, ktorých čaká úvodný ročník Mikulášskeho behu. Fanúšikov žánru World Music poteší koncert skupiny San Borondon Cyklo Fanfaria, predstaví sa aj kubánska speváčka Janelys Fernandez Diaz a rockový uragán rozpúta Rolling Stones revival z Čiech Windows 7 illegal download.

Druhá adventná nedeľa bude patriť predstaveniu „Vianoce ako kedysi“ v podaní Exallievov Dona Bosca, po ktorom bude nasledovať zapálenie druhej sviece 중국어 성경 다운로드. Návštevníkov poteší vystúpenie detí zo súboru Predškoláčik z Materskej školy Staničná v Piešťanoch, ale ja folkloristov zo súborov Striebornica a Krakovanček 웹캠 드라이버 다운로드. Súčasťou bude aj tradičný Vianočný Piešťanský Rýnek, ktorý opäť ponúkne jedinečné remeselné výrobky. Kompletný program nájdete tu I love you again.

-lt/Zdroj: Piešťanské vianočné trhy-

REKLAMA