Úvod Aktuality Mestský úrad bude kvôli koronavírusu uzatvorený

Mestský úrad bude kvôli koronavírusu uzatvorený

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Samospráva reaguje na aktuálnu situáciu s výskytom ochorenia covid-19 na mestskom úrade. Cieľom je znížiť riziko šírenia koronavírusu v priestoroch, kde sa zvyčajne zhromažďuje alebo vystrieda väčší počet ľudí 코만도스 확장팩 다운로드.

Občania musia v najbližších dňoch komunikovať so zamestnancami Mestského úradu Piešťany telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu Download the career certificate form. „Osobná návšteva je možná len po predchádzajúcej konzultácii s príslušným pracovníkom úradu,“ informovala radnica Spss Hangul edition.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ľudia by tiež mali uprednostniť elektronické platby daní a poplatkov. Klientské centrum, kde je možné vybaviť napríklad overovanie podpisov, evidenciu obyvateľov a register adries, v najbližších dňoch funguje v obmedzenom režime od 7.00 do 15.00 h, len na základe telefonického dohovoru ts conversation translator download.

„Písomné žiadosti a korešpondenciu vkladajte do poštovej schránky umiestnenej na budove pri vstupnom schodisku. V prípade potreby potvrdenia prevzatia kontaktujte podateľňu v pracovnom čase na čísle 033/77 65 411,“ uvádza na svojej web stránke piešťanská radnica 프레지 넥스트 다운로드.

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA