Connect with us

Aktuality

Mestská rada zasadne po prázdninách dnes

Published

on

Reklama

Dnes – v stredu 16. septembra od 13-tej hodiny začína po prvý raz po prázdninách zasadať Mestská rada. Šieste tohtoročné zasadnutie má na programe viac ako dvadsiatku bodov.

Hneď v úvode sa budú venovať návrhu na vymenovanie nového riaditeľa Služieb mesta Piešťany, Štatútu periodika Radnica informuje, ďalej Komunitnému plánu sociálnych služieb, zmenám v Územnom pláne ale aj opatreniam na zvýšenie otvorenosti a transparentnosti Mesta Piešťany. Ďalšie body budú súvisieť s majetkom mesta – či už s vyradením neupotrebiteľného alebo vysporiadaním majetkových vzťahov vo viacerých lokalitách. Rada sa tiež bude zaoberať budúcou prevádzkou novej basketbalovej haly, predajom akcií Prima banky a informáciou o záujmovom združení Mikroregión Zelená cesta.

Reklama

Mestskú radu pre volebné obdobie 2014 – 2018 tvoria poslanci Juraj BRNA, Martin CIFRA, Jozef DRAHOVSKÝ, Tomáš HUDCOVIČ, Michal HYNEK, Jozef MALÍK, Eva WERNEROVÁ. Všetci kandidovali ako nezávislí. Zasadnutie rady sa koná v zasadačke MsÚ a je otvorené verejnosti.

Zdroj: www.piestany.sk, foto: L. Turňa

Reklama

 

Populárne články