Úvod Aktuality Mesto spustilo nominácie na Cenu primátora a anketu Športovec roka

Mesto spustilo nominácie na Cenu primátora a anketu Športovec roka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany bude aj tento rok udeľovať Cenu primátora v kategórii kultúry,  ale aj v sociálnej i enviromentálnej oblasti a ocenenia sa dočkajú aj najlepší športovci razer surround 다운로드. Návrhy na ocenenia so stručným odôvodnením môžu podávať obyvatelia mesta a inštitúcie, posledný možný termín je 28. február 2018.

Cenu primátora mesta Piešťany a anketu „Športovec roka 2017“ udelí Miloš Tamajka tým, ktorí výrazne prispeli k rozvoju v roku 2017 a to v oblasti kultúrnej, sociálnej a enviromentálnej. V kultúrnej oblasti bude mesto udeľovať ceny v dvoch kategóriách, ocenenie si odnesie Kultúrna osobnosť roka a Kultúrny počin roka 피망 게임 다운로드. Návrhy musia obsahovať krátke zdôvodnenie, charakteristiku a aktivity subjektu, ktoré v roku 2017 výrazne prispeli k rozvoju mestskej kultúry, šíreniu dobrého mena mesta, či jeho reprezentáciu v zahraničí bootrec.exe.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V kategórii sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej činnosti sa udeľujú ceny rovnako v dvoch kategóriách. Prvou z nich je Cena primátora mesta Piešťany za aktivity v oblasti sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej a poctu si odnesie aj Filantrop roka. V environmentálnej oblasti sa cena udeľuje za aktivity týkajúce sa ochrany a tvorby životného prostredia 가디언즈 오브 갤럭시 2 다운로드.

Anketa „Športovec roka 2017“ poslúži k vyzdvihnutiu individuálnych a kolektívnych výkonov našich športovcov DualLinks. Ocenenia sa budú udeľovať v kategóriách Najúspešnejší mládežnícky športovec – dorastenci do 18 rokov, Najúspešnejší dospelý športovec
najúspešnejší kolektív a Tréner alebo zaslúžilý pracovník v oblasti športu 메이즈 러너2 다운로드.

Návrhy je potrebné zaslať poštou na adresu Mestský úrad Piešťany, Námestie SNP 3, 921 45 Piešťany. Na obálku nezabudnite uviesť heslo „Cena primátora“ a názov oblasti, v ktorej navrhovaný subjekt či jednotlivec pôsobí Windows 98 se download. Návrhy môžete odovzdať aj osobne na podateľni Mestského úradu.

-red/Zdroj: Mesto Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA