Úvod Aktuality Mesto sa pýta v ankete verejnosti, aká má byť hĺbka nového bazéna

Mesto sa pýta v ankete verejnosti, aká má byť hĺbka nového bazéna

REKLAMA
Knebl

Radnica dnes na svojej webovej stránke zverejnila článok a anketu Aký bazén je pre Piešťany najpotrebnejší Download 13 versions of Team Viewer? Vedenie mesta sa v  nej pýta verejnosti, či plánovaná dvadsaťpäťka pri futbalovom štadióne má mať hĺbku 1,2 až 1,6 m vhodnú pre plavcov, alebo 1,85 m, ktorá vyhovuje vodným pólistom kmplayer codec.

piestany5

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Podľa vyjadrenia hovorkyne Evy Bereczovej na webstránke mesta sú Piešťany k výstavbe vlastnej mestskej plavárne najbližšie za posledné roky movie catfish. Aktuálne sa čaká na výsledok žiadosti o finančnú podporu z eurofondov, pričom v prípade negatívnej odpovede je mesto pripravené vziať si úver secret video. „Otázkou však zostáva, aké parametre má mať plavecký bazén. Má uspokojiť verejnosť alebo športovcov? A dá sa vôbec uspokojiť oba tábory?“ pýta sa E 테스트 코드 다운로드. Bereczová.

Mesto prebralo projekt, ktorý pripravoval vlani súkromný investor, ale nepodarilo sa nájsť spôsob jeho financovania spolu so zábezpekou za pozemok pri futbalovom štadióne počas výstavby Philia download. Radnica vlani tesne pred podaním žiadosti o dotáciu v sume viac ako 800 tisíc eur v rámci projektu cezhraničnej spolupráce Interreg SK – HU, objednala architektonickú štúdiú – Mestská Plaváreň a wellness Piešťany od architekta Karola Jakubca, ktorý pripravoval projekt pre spoločnosť Bazenprojekt miraculous singing book mobile. Zaplatila za ňu 18-tisíc eur. Ďalšie prostriedky si vyžiada projektová dokumentácia pre stavebné povolenie.  Celkové plánované náklady na realizáciu plavárne sú približne 2,8 milióna eur Bust a move download.

Projekt počíta s plaveckým bazénom s dĺžkou 25 metrov a trinásťmetrovým výukovým bazénom. Súkromný investor plánoval hĺbku bazéna 1,2 až 1,6 metra QuickTime. Vodnopólisti potrebujú bazén s  minimálnou hĺbkou 1,85 metra v celej dĺžke bazéna. Vedenie mesta má aktuálne problém s tým, že hlboký bazén je však finančne náročnejší na výstavbu i na prevádzku a nemusí vyhovovať rekreačným plavcom 쿠우 게임 다운로드.

Pýta sa preto – Aký bazén by bol teda pre piešťanské plavecké centrum najideálnejší? Aký bazén potrebujú Piešťany?
Dvadsaťpäťmetrový s hĺbkou 1,2 až 1,6 metra, teda s pozvoľným vstupom
Dvadsaťpäťmetrový s hĺbkou 1,85 metra v celej dĺžke bazéna
Obe varianty počítajú aj s výukovým bazénom.

-th- Vizualizácie: Karol Jakubec

 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba