Úvod Aktuality Mesto potvrdilo odvolanie Vermeša z Bytového podniku, končí aj Hynek

Mesto potvrdilo odvolanie Vermeša z Bytového podniku, končí aj Hynek

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Valné zhromaždenie Bytového podniku Piešťany, prostredníctvom primátora mesta s účinnosťou od 22. decembra 2017, odvolalo jedného z konateľov spoločnosti Pavla Vermeša 러스티 레이크 파라다이스 다운로드. S účinnosťou od 8. januára 2018 došlo k odvolaniu predsedu a člena dozornej rady Michala Hyneka, dôvody k tomuto rozhodnutiu mesto bližšie nekomentovalo 네이버 야구 다운로드. Vo funkcii zároveň skončil aj člen dozornej rady Peter Tremboš, ktorý sa svojho postu vzdal ešte v lete 2017.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pavol Vermeš bol vymenovaný za dočasného konateľa v decembri 2016 a zotrvať mal podľa hovorkyne Mesta Piešťany do času, kým bude vybraný nový riaditeľ spoločnosti Filezilla Hangul file. Počas roka 2017 nastúpil na pozíciu riaditeľa Bytového podniku Piešťany Viliam Hubinský, ktorý sa stal zároveň konateľom spoločnosti. Z tohto dôvodu bol dočasný konateľ Pavol Vermeš, ktorý je zároveň vedúcim Oddelenia právnych a klientskych služieb Mestského úradu Piešťany, odvolaný 오렌지캬라멜 다운로드.

Zmeny nastali začiatkom roka 2018 aj v Dozornej rade spoločnosti. Dňa 8. januára bol z postu predsedu dozornej rady odvolaný Michal Hynek a z postu člena dozornej rady Peter Tremboš 안드로이드 유튜브 영상 다운로드.

-red/Zdroj: Mesto Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA