Connect with us

Aktuality

Mesto potvrdilo odvolanie Vermeša z Bytového podniku, končí aj Hynek

Published

on

Reklama
Reklama

Valné zhromaždenie Bytového podniku Piešťany, prostredníctvom primátora mesta s účinnosťou od 22. decembra 2017, odvolalo jedného z konateľov spoločnosti Pavla Vermeša. S účinnosťou od 8. januára 2018 došlo k odvolaniu predsedu a člena dozornej rady Michala Hyneka, dôvody k tomuto rozhodnutiu mesto bližšie nekomentovalo. Vo funkcii zároveň skončil aj člen dozornej rady Peter Tremboš, ktorý sa svojho postu vzdal ešte v lete 2017.

Pavol Vermeš bol vymenovaný za dočasného konateľa v decembri 2016 a zotrvať mal podľa hovorkyne Mesta Piešťany do času, kým bude vybraný nový riaditeľ spoločnosti. Počas roka 2017 nastúpil na pozíciu riaditeľa Bytového podniku Piešťany Viliam Hubinský, ktorý sa stal zároveň konateľom spoločnosti. Z tohto dôvodu bol dočasný konateľ Pavol Vermeš, ktorý je zároveň vedúcim Oddelenia právnych a klientskych služieb Mestského úradu Piešťany, odvolaný.

Zmeny nastali začiatkom roka 2018 aj v Dozornej rade spoločnosti. Dňa 8. januára bol z postu predsedu dozornej rady odvolaný Michal Hynek a z postu člena dozornej rady Peter Tremboš.

Reklama

-red/Zdroj: Mesto Piešťany/Foto: archív-

Populárne články