Úvod Aktuality Medvedík čistotný vliezol do cukrárne

Medvedík čistotný vliezol do cukrárne

REKLAMA

Už viac ako mesiac sa po Piešťanoch šíria správy o pohybe medvedíkov čistotných. Najskôr ich spozorovali na Vážskom ostrove, kde pravdepodobne ušli chovateľovi Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. V uplynulých dňoch sa medvedík čistotný objavil aj v meste a na Kúpeľnom ostrove. Včera na ostrove dokonca vliezol do cukrárne s kaviarňou.

Prevádzkovatelia cukrárne sa z návštevy tešili, i keď im priniesla prácu v podobe nutnej dezinfekcie priestorov 학습 앱 다운로드. Určite to však stálo za to, pretože vďaka videu, ktoré sa im podarilo nahrať a ktoré následne zavesili na sociálnej sieti, majú o reklamu novej prevádzky postarané 웹사이트 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Medvedík čistotný je síce milé zviera, ale podľa nariadenia EÚ o prevencii a regulácii škodlivých druhov, ktoré rieši obmedzenie nepôvodnej fauny a flóry, by mal z Európy vymiznúť 실버라이트 영상 다운로드. Chovatelia a zoologické záhrady by mali zabezpečiť, aby sa už nerozmnožovali a postupne musia ukončiť ich chov.

Ide totiž o invázny druh, ktorý podľa odborníkov ohrozuje ekosystém či hospodárstvo krajín Download a cinema. Európska únia chce takéto živočíchy a tiež rastliny vytlačiť zo starého kontinentu. Týka sa to tiež napríklad korytnačky písmenkovej, ktorá žije v jazierkach na Kúpeľnom ostrove website image in bulk.

-th-  Video a reprofoto: FB Elizabeth cukráreň a kaviareň

 

REKLAMA