Úvod Aktuality Maverick, Major, Maestro, Smoked, Godfather a Giovane zavítajú na Festival letectva

Maverick, Major, Maestro, Smoked, Godfather a Giovane zavítajú na Festival letectva

REKLAMA

Festival letectva, ktorý sa uskutoční začiatkom mája ohlásil ďalšie číslo programu. Predstavia sa Maverick, Major, Maestro, Smoked, Godfather a Giovane extraterritorial rights. Nebojte sa, nejde o absolventov TOP GUN-u na čele s nezabudnuteľným Maverickom. Do Piešťan však priletí vynikajúca letecká akrobatická skupina z Lotyšska BALTIC BEES 예스 파일 다운로드. Návštevníci SIAF-u 2011 a 2014 na Sliači si ešte určite spomenú na precíznu skupinovú akrobaciu a manévre v podaní tohto profesionálneho akrobatického civilného displej tímu 2018 포토샵 cc 다운로드.

Do Piešťan priletia Baltic Bees v kompletnej formácii

Skupina sa sformovala v roku 2008 Photoworks v1 5. Spočiatku išlo o skupinovú zlietanosť dvojice lietadiel typu L-39 C Albatros, ktorú v ďalších rokoch doplnili na štvorčlenný roj Baltických včiel 영화 빅쇼트 다운로드. Zakladateľom skupiny je skúsený akrobatický pilot-inštruktor Valery Sobolev (Godfather), ktorý v súčasnosti lieta na pozícii vpravo a tiež ako sólo pilot 궁귀검신 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Skupina si za svoje neustále sa zlepšujúce výkony vo vzduchu získala obdivovateľov a reputáciu veľmi rýchlo. Návštevníci budú môcť sledovať a hodnotiť úchvatné vertikálne akrobatické manévre šestice lietadiel L-39 C Albatros v charakteristickej žlto-modrej “kamufláži” 아바스트 프리 다운로드. Pamätníci si možno s určitou nostalgiou pripomenú našu bývalú akrobatickú skupinu Biele Albatrosy. Domovskou základňou skupiny je letisko Jūrmala (EVJA), 60 km západne od mesta Riga Windows 10 kn download.

Zloženie skupiny

1. Maverick Artyom Soloduha – vedúci skupiny (nálet 700 let. hodín)

2. Major Igor Yudkin – ľavé krídlo (nálet 2 200 let TomFile. hodín)

3. Maestro Anatoly Perekriostov – pravé krídlo (nálet 3 100 let. hodín)

4. Smoked Aleksandris Zarins – ľavé, vonkajšie krídlo(nálet 2 200 let Youtube 2160p. hodín)

5. Godfather Valery Sobolev – pravé, vonkajšie krídlo/sólo (nálet 3 500 let. hodín)

6. Giovane Alessandro Scorrano – slot pilot (nálet 1 500 let. hodín)

Baltic Bees Heart – Srdce

Srdiečko je klasickým prvkom leteckých akrobatických skupín, ktorým „oslovujú“ nežné pohlavie z radov návštevníkov leteckých podujatí. To „piešťanské“, v podaní lotyšskej akrobatickej skupiny Baltic Bees bude určite patriť k tým krajším. Navštívte letisko Piešťany v dňoch 4. a 5. mája a presvedčite sa na vlastné oči.

-red- Zdroj: www.festivalletectva.sk, www.balticbees.com

REKLAMA