Úvod Aktuality Majstri sa stretli po 45 rokoch

Majstri sa stretli po 45 rokoch

REKLAMA
Skola Rakovice

Vo štvrtok 30. septembra sa v jednej z reštaurácií na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch zišli vodnopóloví Majstri Československa družstva TJ Slovan kúpele Piešťany z roku 1965 베트남사전 다운로드. Hráči a tréner sa stretli po 45 rokoch na podnet Antiho Kajlicha, člena tohto víťazného mančaftu, ktorý momentálne žije v Austrálii.

[singlepic id=4844 w=320 h=240 float=left]Hráči, vtedajší tréner Milan Škarka a súčasné vedenie klubu vodného póla si pripomenuli „najslávnejšiu etapu“ vodného póla v Piešťanoch Google Photos. Po sérii druhých miest a piatich tituloch majstra Československa v súťaži dorastencov prišiel aj majstrovský titul v kategórii mužov. Je to jediný piešťanský titul Majstra republiky v kolektívnych športoch Kakao Music. Doposiaľ sa to nepodarilo futbalistom, hokejistom, volejbalistom ani basketbalistom.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl

Bolo priam neuveriteľné ako presne si hráči spomínajú, kto komu kedy prihral, kto dal aký gól, že Ivan Markovič hádzal trestný hod zadovkou, že to teda súperov brankár vôbec nečakal Oracle 11g. Z členov vtedajšieho víťazného tímu sa okrem domácich podarilo pricestovať autorovi myšlienky stretnutia Antimu Kajlichovi z Austrálie a tiež už spomenutému Ivanovi Markovičovi, ktorý zakotvil v Rakúsku a istú dobu dokonca viedol rakúsky vodnopólový reprezentačný tím 다음 영어 사전 다운로드. Žiaľ prísť sa nepodarilo Pavlovi Benkovi z USA. Účastníci stretnutia si spomenuli aj na zosnulých Ladislava „Puka“ Berlanského a Štefana Friča Download 15 times of gentleman's dignity.

Sezóna na kúpalisku Eva končí tento víkend, keď sa tu koná turnaj Československého pohára žien vo vodnom póle a turnaj veteránov za účasti družstiev z Ukrajiny, Maďarska, Chorvátska a družstiev Piešťan a Bratislavy 7zip.

Autor: ht   Foto: hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič

[nggallery id=174]

REKLAMA