Úvod Aktuality Ľuďom chýbajú v Piešťanoch a okolí osobné vlaky, súkromný dopravca uvažuje o...

Ľuďom chýbajú v Piešťanoch a okolí osobné vlaky, súkromný dopravca uvažuje o rýchliku na trase cez Piešťany

REKLAMA

Z a do Piešťan chodí minimum osobných vlakov. Do obcí Drahovce, Veľké Kostoľany, Madunice, Považany, či Brunovce sa tak „osobákom“ z kúpeľného mesta dostať nedá, s výnimkou jedeného páru spojov o 5:36 v smere do Žiliny a o 16:24 do Leopoldova 피파99 다운로드. Na portáli peticie.com je už pol roka Petícia za zavedenie pravidelného osobného vlaku medzi stanicami Galanta-Leopoldov-Trenčín, avšak je pod ňou len 43 podpisov monthly contract form. Zatiaľ to na pridanie osobných spojov nevyzerá. Od decembra sa na trať medzi Bratislavou a Žilinou vracia český RegioJet, ktorý by mohol zastavovať aj v Piešťanoch 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드. Či naozaj bude, nie je momentálne jasné.

V petícii podpísaní občania žiadajú za  zavedenie spoju zo stanice Galanta cez zastávky Gáň, Sereď, Šúrovce, Siladice, Leopoldov, Madunice, Veľké Kostolany, Drahovce zast., Piešťany, Horná Streda, Brunovce, Považany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčianske Bohuslavice, Melčice, Kostolná-Záriečie, Trenčín-Zlatovce do stanice Trenčín a späť.  Dôvodom je, že väčšina týchto obcí nie je obsluhovaná žiadnymi železničnými spojmi short-haired mr.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Koncom mája priniesol portál zdopravy.cz informáciu, že súkromný dopravca RegioJet od decembrovej zmeny cestovných poriadkov začne znovu jazdiť na trati medzi Bratislavou a Žilinou 터치패드 다운로드. Vďaka tejto linke by získali cestujúci z Prahy, Pardubíc, Brna či Břeclavi nové priame spojenie do miest na Považí. Portál vychádzal návrhu cestovného poriadku zverejneného Žilinským samosprávnym krajom 원펀맨 오프닝 다운로드. Podľa neho má ísť o predĺženie trasy vlaku z Prahy, ktorý príde večer do Brastislavy a ďalej bude pokračovať do Žiliny. Ráno sa má vydať zo Žiliny späť, opäť cez Bratislavu 스쿨버스 해킹툴 다운로드. Vlak by mal z  Bratislavy odísť o 20:08 h a do Žiliny doraziť o  22:05 h. Stáť by mal v Trnave, Novom Meste nad Váhom v Trenčíne a v Považskej Bystrici World of Warships Asia.

Zaujímalo nás, či vlak nebude stáť aj v Piešťanoch. „Cestovný poriadok pre obdobie 2018 / 2019 stále nie je uzatvorený. To znamená nie je ani možné povedať akékoľvek ďalšie informácie o jazde tohto spoju origin 6.0 다운로드. Jeho trasovanie je aktuálne v podobe možného zámeru, ktorý ale bude finálne potvrdený až v dobe uzatvárania cestovného poriadku v období september / október 2018,“ povedal pre pnky.sk Aleš Ondrůj, manažér komunikácie a hovorca spoločnosti RegioJet TouduTu.

-th-

REKLAMA