Úvod Aktuality Lidl na Bratislavskej už začali stavať

Lidl na Bratislavskej už začali stavať

REKLAMA

Predajňu potravín LIDL na Bratislavskej ulici v Piešťanoch v areáli bývalej Tvorby začali stavať. Stavba by mala byť hotová do novembra tohto roka 유니티 패키지 다운로드. Vodiči by mali zvýšiť opatrnosť v tomto úseku pre vjazd a výjazd vozidiel stavby.

Na stavbe pribúdajú prvé mechanizmy

Búracie práce spoločnosť realizovala v areáli bývalého výrobného družstva vlani v lete Free one piece cartoons. Časť materiálu zo stavieb ťažké mechanizmy rozdrvili a nechali na mieste na spevnenie podkladových plôch. Spoločnosť LIDL mala vydané územné rozhodnutie začiatkom roka 2014, v prvých mesiacoch tohto roka získala potrebné stavebné povolenia Don't starve to iPhone.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany

Budova predajne má byť jednopodlažná, s obdĺžnikovým pôdorysom, s pultovou strechou. Stáť má na ploche 2 000 m2. V blízkosti budú parkovacie miesta a vnútroareálové komunikácie Master of Farm. Areál má byť napojený na Bratislavskú ulicu úrovňovou stykovou križovatkou riadenou svetelnou signalizáciou. Cesta 1/61 má byť rozšírená nakoľko do nej bude „vložený“ samostatný pruh pre odbočenie vľavo zo smeru od Trnavy a bude vybudovaný pravý odbočovací pruh v smere od centra mesta 안철수 v3 lite 다운로드. Pre chodcov je naplánovaná lávka ponad cestu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Dočasné dopravné značenie na Bratislavskej ulici

-th-

REKLAMA