Úvod Aktuality Na letisku v hustej hmle pristálo druhé najväčšie lietadlo, aké môže

Na letisku v hustej hmle pristálo druhé najväčšie lietadlo, aké môže

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Milovníci lietadiel mali dnes popoludní v Piešťanoch o zážitok postarané. Popoludní pristálo na letisku druhé najväčšie lietadlo, aké tu môže dosadnúť Sheed it twice. Išlo o Iliušin Il-76, ktorý priviezol z Afganistanu náklad pre Letecké opravovne Trenčín. Lietadlo je schopné prepraviť náklad s hmotnosťou 40 ton na vzdialenosť 5 000 km a kvôli jeho parametrom musela byť na pristátie v Piešťanoch vybavená špeciálna výnimka oracle 10g linux.

IMG_9815

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Po Boeing-u 757-200 španielskej leteckej spoločnosti Privilege Style, ktorý pred dvomi rokmi priviezol futbalistov Altetica Bilbao, víťazov španielskeho superpohára, na zápas proti Žiline, je Il 76 ďalšou lahôdkou Instagram profile. Ruské transportné lietadlo zo začiatku 70. rokov 20. storočia bolo vyvinuté ako náhrada za turbovrtuľový Antonov An-12. Prvý prototyp stroja vzlietol 25 아발로 왕국의 엘레나 다운로드. marca 1971 a ešte v tom istom roku bol predvedený na aerosalóne v Paríži, kde vzbudil veľký ohlas. Sovietske letectvo dostalo prvé sériové kusy v roku 1974 신나는 힙합 다운로드. O dva roky neskôr bola zalietaná civilná verzia pre Aeroflot, postupne vznikali rôzne obmeny, pričom výroba modernizovaného lietadla pokračuje aj v súčasnosti ie atag image.

flight radar
Screenshot: www.flightradar24.com

Lietadlo bieloruskej spoločnosti Ruby Star priletelo nad Slovensko od východu ponad mesto Ózd 윈도우10 iso파일 다운로드. Ďalej letelo uprostred slovenského vzdušného priestoru a k Piešťanom sa začalo stáčať nad Nitrou. Na piešťanské letisko dosadlo krátko po pol tretej 포가튼 사가 다운로드.

Počas pristávania nákladného lietadla bolo letisko neprestajne zaliate hustou hmlou. „Poveternostné podmienky boli lepšie, ako sú letiskové minimá. Lietadlo plne využívalo existujúce rádionavigačné zariadenia, tzn 코만도스 확장팩 다운로드. šlo po trojstupňovej zostupovej osi a pristálo na dráhe presne tam, kde malo pristáť. Ja môžem byť len veľmi rád, že letisko Piešťany je tak vybavené rádionavigačnými zariadeniami, že umožňuje pristávať podobným lietadlám aj za takýchto poveternostných podmienok Download the career certificate form. Dúfam, že prežijeme a takýchto letov bude viacej,“ povedal riaditeľ letiska František Varga. Lietadlo takéhoto typu pristálo v Piešťanoch už po desiaty krát a jeho prevádzka si vyžaduje zvýšené bezpečnostné opatrenia.

IMG_9959

„Z tých typov nákladných lietadiel, ktoré operujú vo svete, môžem skonštatovať, že toto lietadlo je na hranici prevádzkyschopnosti pre Letisko Piešťany. Inými slovami, aj väčšie lietadlo by tu mohlo pristáť, ale nemohlo byť odletieť s tzv. plným obchodným zaťažením. Nemá zmysel, aby lietadlo odlietalo z letiska, keď nemôže byť plne naložené nákladom. Tento typ lietadla je, povedal by som, hraničný z hľadiska obchodnej využiteľnosti pre toto letisko,“ dodal Varga. Plánovaný lietadla Iliušin Il-76 je v piatok o 7.00 hod.

-vv; zdroj špecifikácií: wikipedia.org

REKLAMA