Úvod Aktuality Letisko viac na lietanie – v nasledujúcej sezóne z Piešťan priamo do...

Letisko viac na lietanie – v nasledujúcej sezóne z Piešťan priamo do Turecka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Od mája nasledujúceho roka budú z piešťanského letiska lietať charterové linky do tureckej Antalye. Dnes o tom informoval župan Jozef Viskupič a zástupcovia cestovej kancelárie, ktorá zaradila toto spojenie do svojho katalógu 맥os 모하비 다운로드.

Prvý let by mal z Piešťan odletieť 26 von Mark. mája. Pravidelne každú nedeľu až do októbra budú môcť turisti využiť služby piešťanského letiska na dopravu do obľúbenej turistickej destinácie.  Lety do Antalye zaradila do svojho katalógu cestovná kancelária Happy Travel.  Využívať sa budú lietadlá typu Airbus 중학생 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Letisko rokuje aj o ďalšej destinácii, do ktorej by mohli smerovať charterové linky výsledky rokovania by mali byť známe v dohľadnej dobe 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드.

Letisko Piešťany musí do mája budúceho roka pristúpiť k úpravám odletovej haly, ale najmä príletovej, ktorá sa nachádza v starom hangári Minecraft Jumpmap. Na realizáciu tohto zámeru má vyčlenené prostriedky z úveru, ktorý si zobrala v lete tohto roka v celkovej výške 800-tisíc, pričom 600-tisíc malo byť použitých na vyplatenie problematických pôžičiek od súkromných osôb z čias predošlého manažmentu a 200-tisíc na investíciu do rozvoja v podobe potrebných rekonštrukcií head soccer 버그판 다운로드.

-th-

REKLAMA