REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V novej knižnici Základnej školy na Mojmírovej ulici pribudli tituly určené najmä mladším žiakom. Knihy sú od vydavateľstiev Premedia a Tatran, prispeli aj prekladateľky, ktoré sa venujú detskej literatúre 게리모드 게임 다운로드. Darovanie kníh sprostredkovala redakcia web stránky lenivyrodic.sk. Cieľom projektu je zhromažďovať a uverejňovať tipy na rôzne aktivity a činnosti s deťmi 갤럭시 s8 펌웨어 다운로드. Rodičom pomáha vymyslieť deťom plnohodnotný program, predstavuje inšpiratívnych ľudí a dotýka sa aj odborných tém. Nechýbajú ani recenzie na hry a knihy sap hana studio.

mojmirova zs 2

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Základná škola na Mojmírovej ulici v Piešťanoch pred časom otvorila školskú knižnicu, v ktorej žiaci nájdu knihy pre všetky vekové kategórie java spring. Výhodou je jednoduchší prístup ako do mestskej knižnice.

„U nás v redakcii sme si povedali, že tento parádny projekt podporíme a rozšírime ponuku titulov Download an earlier version of Chrome. Hor sa do kníhkupectva, lebo nakupovanie kníh je číra radosť a dobrodružstvo. Za výber zodpovedali naši redakční školáci vo veku 6 a 10 rokov, tak dúfame, že k plnej spokojnosti spolužiakov,“ informoval Tomáš Halo, šéfredaktor webu lenivyrodic.sk 지포스 그래픽카드 다운로드.

Dodal, že časť kníh darovali vydavateľstvá Premedia a Tatran: „Obe vydavateľstvá nás prekvapili svojou štedrosťou, za čo im patrí naša veľká vďaka logitech webcam. Venovali tituly pre školákov aj pre učiteľov, ktorí tiež využívajú ponuku školskej knižnice. A akoby to nestačilo, svojimi knihami nezištne prispeli aj viaceré mladé prekladateľky, ktoré sa venujú prekladaniu titulov pre deti a mládež.“

-Tlačová správa – Zdroj: http://www.lenivyrodic.sk/aktivity/lenivy-rodic-o-knihach/

REKLAMA