Úvod Aktuality Lávka na Krajinskom bude dočasne zatvorená. Čaká ju výmena kompozitných dosiek

Lávka na Krajinskom bude dočasne zatvorená. Čaká ju výmena kompozitných dosiek

REKLAMA
Esesko

Mesto Piešťany informovalo na svojej webovej stránke, že od 8. novembra bude dočasne uzatvorená lávka pre peších a cyklistov na Krajinskom moste Download Adobe Reader 10. Čaká ju záručná výmena  povrchových dosiek.

„Dlhšiu časť lávky pre peších a cyklistov pri Krajinskom moste čaká niekoľkodňové uzavretie z dôvodu opráv povrchu kompozitných dosiek keynote version. Opravy sa začnú v pondelok 8.11.2021. Doba uzatvorenia lávky bude závisieť od vývoja epidémie, protiepidemických opatrení a vývinu počasia,“ informoval Martin Ričány, hovorca piešťanskej radnice 스마트폰 벨소리 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Spoločnosť Lumiza s.r.o., ktorá realizovala opravu lávky podľa informácií z radnice listom z polovice mája potvrdila vzniknuté vady na vrchnej protišmykovej vrstve inštalovaných kompozitných dosiek a uznala reklamáciu zo strany Mesta Piešťany za oprávnenú flex sdk.

„Spoločnosť počas reklamačných prác odstráni vzniknuté vady demontážou existujúcich kompozitných dosiek, zároveň dodá a namontuje nové kompozitné dosky na celej ploche lávky Download the contract form. Mesto za výmenu nových kompozitných dosiek nebude platiť nič. Montážou nebude nijako ovplyvnená doprava na Krajinskom moste,“ uzavrel M. Ričány.

Mesto Piešťany za rekonštrukciu lávky podľa zverejnených faktúr zaplatilo spoločnosti Lumiza celkovo 721 281,65 eur.

-red- Zdroj a foto: Mesto Piešťany

REKLAMA