Connect with us

Aktuality

Lásku si zamknú aj Nikol Weiterová a Tomáš Hradecký

Published

on

Reklama
Reklama

Dcéra známeho speváka a finalista súťaže Muž roka 2010 spečatia svoju lásku na Moste zaľúbených v deň sv. Valentína. Účasť na slávnostnom otvorení 14. februára o 14.00 h prisľúbili aj Elena Podzámska s Matejom Chrenom a Zuzana Haasová s Martinom Kostkom.

[singlepic id=25061 w=320 h=240 float=left]Organizátori zverejnili mená prominentných párov, ktoré budú stáť na začiatku tradície zamykania zamilovaných duší. Jedným z nich budú fitneska a speváčka Nikol Weiterová a jej priateľ Piešťanec Tomáš Hradecký, ktorý je finalistom súťaže Muž roka 2010.

Aj ich spoločná zámka bude už onedlho visieť na Moste zaľúbených pri hoteli Eden. Ďalšie pridajú herečka Elena Podzámska a tanečník Matej Chren aj herečka Zuzana Haasová a hudobník Martin Kostka. Svoju zámku si tam však na Most zaľúbených môže zamknúť každá zamilovaná dvojica.

Podľa usporiadateľov má byť most dlhodobou turistickou atrakciou. Zámky aj s gravírovaním sa dajú objednať v blízkej kaviarni Eden. Na projekte ďalej spolupracuje magazín diva.sk, portál pokec.sk a Mesto Piešťany.

Reklama

(mp)

Populárne články