Úvod Aktuality Kyselinu dostali ďalšie stromy

Kyselinu dostali ďalšie stromy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jedenásť dospelých smrekovcov na sídlisku Adam Trajan sa stalo obeťou cielenej likvidácie. Polícia pátra po páchateľovi, bude podané trestné oznámenie webtoon Friday. O probléme rokovala aj komisia životného prostredia mestského zastupiteľstva.

[singlepic id=31051 w=320 h=240 float=right]Tentoraz dostávali pravidelnú dávku nebezpečnej chemikálie do navŕtaných dier stromy pri hoteli Piešťany na sídlisku Adam Trajan Download 10 albums. Páchateľ splnil svoj cieľ. Stromy sú už mŕtve.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Komisia  odsúdila  vulgárny spôsob  odstraňovania stromov,“ informovala jej predsedníčka a poslankyňa mestského zastupiteľstva Eva Wernerová (nezávislá) a dodala: „Dlhodobo ich niekto navŕtaval v kmeni a napúšťal chemikáliou KakaoTalk Friends. Keďže je strom živý organizmus, táto činnosť veľmi pripomína trápenie zvierat.“

Komisia podľa jej slov doporučila referátu životného prostredia mestského úradu postúpiť dôkazové materiály ako podnet na vyšetrenie obvodnému úradu životného prostredia, ktorý takéto  prípady rieši v spolupráci s políciou 대신 증권 다운로드. Žiada tiež o priebežné informovanie  o výsledkoch.

„Súčasne bude prebiehať podanie trestného oznámenia neziskovou organizáciou,“ povedala Eva Wernerová 조선일보명조체 다운로드. Spoločenskú hodnotu vyčíslila na 12 až 16-tisíc eur. Podľa nej  by mohlo ísť o trestný čin.

Zeleň je niekedy skutočne vysadená na nevhodných miestach, tieni do okien bytov alebo poškodzuje inžinierske siete 가을은 참 예쁘다 다운로드. Jej odstránenie by sa však malo riešiť kultúrne.

Na sťažnosti obyvateľov ohľadom zložitého byrokratického procesu pri legálnom odstraňovaní stromov Eva Wernerová odpovedala: „Ak má strom v súkromnej záhrade obvod  nad 80 cm vyžaduje orgán ochrany prírody v zmysle zákona žiadosť o výrub s odôvodnením 나쁜녀석들 더 무비 다운로드. Posúdenie a  rozhodnutie o náhradnej výsadbe vydáva odbor životného prostredia. Komisia odporučila preskúmať cestou všeobecne záväzného nariadenia mesta možnosť maximálneho zjednodušenia tohto procesu 인스타 라이브 방송 다운로드. Osobne neverím, že sa odôvodnené žiadosti o výrub  nedajú riešiť na odbore životného prostredia kultúrnym spôsobom. Ak to niekto vidí inak,  prosím  nech sa prihlási na komisii životného prostredia alebo mne osobne.“

Aktualizované 14 danza kuduro 다운로드. júna: František Hroššo, jeden z majiteľov hotela pre STV odmietol akúkoľvek spoluúčasť na likvidácii drevín. Dodal, že tým sám utrpel škodu a preto podal trestné oznámenie Download 10 camping clubs.

[nggallery id=1715]

Text: Martin Palkovič

REKLAMA