Connect with us

Aktuality

Kúpele sa predstavia v Berlíne v stánku Danubius Hotels

Published

on

Reklama
Reklama

Nemeckým návštevníkom predstavia kozmetiku z bahna a lákať ich budú na špeciálne kúpeľné balíčky pre sezónu jar a leto 2013.

[singlepic id=24808 w=520 h=340 float=center]

 

Na 47. ročníku ITB Berlín, ktorý po prvýkrát oficiálne otvorí nemecká kancelárka Angela Merkelová, budú Slovenské liečebné kúpele Piešťany reprezentovať generálny riaditeľ Klaus Pilz a obchodný riaditeľ Hans Dieter Bergmann.

Reklama

„Ide o najväčší odborný veľtrh cestovného ruchu, ktorý je tým najlepším miestom pre posilnenie a nadviazanie pracovných vzťahov s našimi obchodnými partnermi. ITB Berlín je zároveň výbornou príležitosťou ako ešte viac posilniť meno a image už svetoznámych Kúpeľov Piešťany a prilákať nových klientov, ktorí sa k nám budú vždy radi vracať,“ povedal Klaus Pilz.

Kúpele Piešťany budú v spoločnom stánku s Danubius Hotels Group v hale číslo 9. Okrem všeobecnej prezentácie kúpeľov a kúpeľných procedúr predstavia aj svoju novú, unikátnu kozmetickú značku zo sírneho bahna a minerálnej vody – Sulthera ako aj špeciálne kúpeľné balíčky pre sezónu jar a leto 2013.

Na ITB Berlín sa minulý rok predstavilo 10 644 vystavovateľov zo 187 krajín sveta. Zúčastnilo sa jej 172 132 návštevníkov, 6 975 novinárov z 94. krajín ako aj oficiálne delegácie z celého sveta.

Text: Tlačová správa

Populárne články