Úvod Aktuality Kúpele Piešťany sa ohradzujú voči nepravdivým tvrdeniam v médiách

Kúpele Piešťany sa ohradzujú voči nepravdivým tvrdeniam v médiách

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenské liečebné kúpele, a.s. (SLK) sa ohradzujú voči nepravdivým tvrdeniam a informáciám v médiách, ktoré sa zakladajú na výrokoch niektorých poslancov mestského zastupiteľstva mesta Piešťany Windows me download.

[singlepic id=37799 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

SLK nie sú a nikdy neboli proti tradičným, ozajstným umelcom a ich produkcii na Kolonádovom moste v Piešťanoch 섹션tv 다운로드. Sú  neoddeliteľnou súčasťou koloritu Kúpeľného ostrova a historického Kolonádového mosta. Kúpele Piešťany, a.s. len tlmočili mestu Piešťany sťažnosti svojich hostí a požiadali o zjednanie nápravy 조조전 mod 다운로드. Žiadali mesto Piešťany o zakročenie len voči jedinej osobe, ktorá iste nie je hudobníkom a denne svojimi falošnými a najmä príliš hlučnými tónmi obťažuje hosti z najluxusnejšieho hotela v tomto regióne 윈도우 커서 다운로드.

Mesto Piešťany má prívlastok „kúpeľné“, Kúpele Piešťany, a.s. by preto ocenili rešpektovanie istých zásad, ktoré k tomu patria Super China download. Týka sa to aj pokoja a nie príliš hlučnej a najmä nekvalitnej hudobnej produkcie na Kolonádovom moste, ktorá v čase oddychu ruší hostí hotela, ktorí sa na to opakovane sťažovali.

Text: Mediaproconsulting, s.r.o. za Slovenské liečebné kúpele, a.s. Ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA