Úvod Aktuality Kúpanie vo Váhu sa žiaľ skončilo tragicky

Kúpanie vo Váhu sa žiaľ skončilo tragicky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia a ďalšie zložky pátrali včera po nezvestnom, 13 ročnom Máriovi zo Šúroviec 몬헌 월드 pc 다운로드. Dnes, krátko po 8.30 h bolo pátranie zahájené opäť. Krátko na to ohlásili pátrači z vrtuľníka z letky MV SR, že chlapec bol nájdený bez známok života približne 7 km od nešťastnej udalosti, v časti zvanej Šintavské Bane 점프맵 다운로드.

Chlapec odšiel včera okolo 15:20 h z domu na bicykli s tým, že ide s kamarátom na zmrzlinu Download baby pastel photos. Namiesto toho sa však išiel kúpať na rieku Váh. Krátko po 17:00 h ho mal strhnúť prúd. Kamaráti zalarmovali okoloidúceho 39 ročného muža, ktorý sa im Mária snažil pomôcť nájsť farpoint spread 다운로드. Ihneď volali na tiesňovú linku 112.

Po chlapcovi začalo intenzívne pátranie, ktorého sa zúčastnili policajti, hasiči, ako aj viacerí dobrovoľníci 닌텐도 마리오카트 다운로드. Po chlapcovi pátrali až do neskorého večera.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Polícia apeluje na rodičov maloletých detí, aby ich v žiadnom prípade nenechávali bez dozoru v blízkosti vodných zdrojov, nádrží a riek. Prúd vody je nestabilný a každý deň môže byť situácia na vode iná. Preto žiadame ľudí, aby mysleli najmä na svoju bezpečnosť a poučili deti, aby samé nevchádzali do vody. Týka sa to nielen neplavcov ale aj detí, ktoré vedia plávať.

TS KR PZ v Trnave

REKLAMA