Connect with us

Aktuality

Polícia hľadá 13 ročného chlapca, naposledy ho videli včera vo Váhu

Published

on

Reklama
Reklama

Policajti od včera intenzívne pátrajú po nezvestnom 13 ročnom chlapcovi zo Šúroviec. Mário Bihári odišiel včera, okolo 15:20 h, z domu na bicykli s tým, že ide s kamarátom na zmrzlinu. Namiesto toho sa však išiel kúpať na rieku Váh.

„Krátko po 17:00 h sa mal dostať do vody a mal ho strhnúť prúd. Kamaráti zalarmovali okoloidúceho 39 ročného muža, ktorý sa im Mária snažil pomôcť nájsť. Ihneď volali na tiesňovú linku 112. Po chlapcovi začalo intenzívne pátranie, ktorého sa zúčastnili policajti, hasiči, ako aj viacerí dobrovoľníci. Po chlapcovi pátrali až do neskorého večera. Mária sa im, žiaľ, nepodarilo nájsť,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Zlatica Antalová. Pátracia akcia dnes pokračuje za pomoci vrtuľníka letky MV SR, ako aj viacerých zložiek polície, hasičov a dobrovoľníkov.
Mário je 150 cm vysoký, štíhlej postavy, má hnedé oči. Má krátke tmavo-hnedé vlasy na bokoch vystrihané. Na brade má jazvu po úraze, pod ľavým uchom má materské znamienko o veľkosti 5 cm, a na lýtku ľavej nohy má materské znamienko o veľkosti cca 5 cm. Naposledy mal oblečené biele tričko s čiernymi fľakmi, šedé teplákové krátke nohavice nad kolená a olivovo-biele tenisky nad členky.
Pokiaľ máte akékoľvek informácie, zavolajte na policajnú linku 158 alebo nám napíšte správu na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj. Všetky informácie nám môžu pomôcť ho nájsť.
TS KR PZ Trnava/red

Populárne články