Úvod Aktuality Kukláči robili poriadky s „autíčkarmi“ aj v Leopoldove

Kukláči robili poriadky s „autíčkarmi“ aj v Leopoldove

REKLAMA

V pondelok 5. novembra viac ako sto policajtov na viacerých miestach v okolí Trnavy, ale najmä v Leopoldove a Hlohovci, zasahovalo proti zločineckej skupine, ktorá kradla autá rozoberala ich a ďalej s nimi obchodovala 키위 닷컴 다운로드. Podľa informácie TV Maríkza kukláči a ďalší policajti zadržali desať mužov a jednu ženu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Pre televíziu polícia potvrdila, že príslušníci  Okresného riaditeľstva PZ Bratislava 4 vykonávali procesné úkony vrámci objasňovania majetkovej trestnej činnosti.  Kukláči vykonali najväčšie razie v Leopoldove a v Hlohovci časť Šulekovo Download Choksan Electric 2. Vozidlá zlodeji kradli na objednávku vo viacerých mestách. 

Podľa dostupných  informácií policajti zasahovali až v sedemnástich objektoch Super China download. Policajti zaistili viacero automobilov, ktoré putovali na expertízu. „Minimálne v jednom objekte sa našlo veľa dielov na vozidlá a taktiež rozrezané vozidlá Samurai Showdown 5. Počas razie bolo zaistených veľa vecí, ktoré slúžia na krádeže vozidiel. Údajne bolo zadržaných cez 10 osôb, ale to potvrdiť neviem. Číslo môže byť menšie, ale aj väčšie… Lie Detector. Jediné čo sa dá presne povedať je, že polícia odviedla brutálne dobrú prácu, za čo jej patrí veľké ďakujeme!!!“ napísal na FB  Štefan Farkas administrátor skupiny HAKA – Hľadá sa auto krádeže automobilov, ktorý sa akcie zúčastnil ako pozorovateľ 맥 크롬 유튜브 다운로드.

Viac v reportáži TV Markíza 가을체 폰트 다운로드.

-th- Zdroj: tvnoviny.sk, FB HAKA Foto: Štefan Farkas

REKLAMA