Úvod Aktuality Komisia rozdeľovala stotisícovú dotáciu na šport

Komisia rozdeľovala stotisícovú dotáciu na šport

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Komisia pre šport a rekreáciu pri Mestskom zastupiteľstve v Piešťanoch na svojom zasadnutí vo štvrtok 17. septembra riešila aj rozdelenie až stotisícovej dotácie z mestského rozpočtu 마스터캠 x9 다운로드. Najvyššia suma – 83 tisíc bude smerovať na podporu mládežníckeho hokeja. Zvyšok peňazí odporučili členovia komisie rozdeliť medzi ďalších žiadateľov Wizard of Legends. Spolu prijalo mesto na základe výzvy k druhému kolu dotácií na podporu 25 žiadostí.

Ako uviedol predseda komisie Jozef Drahovský, dve žiadosti museli vyradiť pre nesplnenie podmienok Download Alder Friends. Z celého balíka členovia komisie odporučili zadotovať projekt mládežníkov z ŠHK 37 sumou 83 – tisíc na rok 2015. Druhú najvyššiu sumu šesťtisíc eur by mal dostať Tenisový klub Kúpele Piešťany 카라 큐피드 다운로드. Zasadania komisie sa zúčastnili zástupcovia oboch klubov aj osobne a ich argumenty členov komisie presvedčili.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Naopak nepresvedčil ich projekt Basketbalového klubu mládeže Piešťany, najmä podľa J paper dolls. Drahovského kvôli číslam v rozpočte. Peniaze nepôjdu ani Volejbalovému klubu mládeže, ktorý žiadal tri tisícky na nákup nového volejbalového dela 경고음 다운로드. „Ak by žiadali na prevádzku, odporučili by sme im rovnako ako ostatným väčším klubom 995 eur, ale na nákup dela je to málo. A keby peniaze nevyčerpali na stanovený účel, museli by ich vrátiť,“ vysvetľuje stanovisko predseda komisie Download the acheong law.

Členovia nepodporili ani žiadosť Základnej školy Holubyho na nákup novej výstroje pre florbalistov. „Zhodli sme sa na tom, že prednostne by mali ísť peniaze z dotácie pre športové kluby a nie pre zariadenia, ktoré financuje mesto či štát,“ uviedol Drahovský 구글스케치업 다운로드.

plavanieKomisia tak z predložených 25 žiadostí odporučila primátorovi a poslancom sto tisíc eur na podporu športu rozdeliť medzi 19 žiadateľov 유니팩 다운로드. Po 1295 eur by mali dostať plavci z oboch táborov – Športového plaveckého klubu Kúpele Piešťany a Piešťanského plaveckého klubu, a tiež kanoisti z TJ Sĺňava Piešťany Sweet life download. O stovku menej odhlasovala komisia pre Klub vodného lyžovania a vodných športov a 995 eur pre Klub vodného póla a futbalistov z PFK. Viac informácií nájdu záujemcovia na stránke mesta Piešťany.

-red-, ilustr. foto: M. Petlák, archív PNky

REKLAMA