Úvod Aktuality Koľko máme v kraji kandidátov na župana? Kto sa reálne vzdal kandidatúry?

Koľko máme v kraji kandidátov na župana? Kto sa reálne vzdal kandidatúry?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 4. novembra sa konajú voľby do samosprávnych krajov. V Trnavskom kraji boli medializované informácie, že zo šiestich kandidátov na post župana sa dvaja vzdali svojej kandidatúry 2018 포토샵 cc 다운로드. Následne sa objavili informácie, že to v prípade Máriusa Nováka nie je pravda.

Márius Novák kandidujúci za Nový parlament TASR informoval, že sa vzdáva kandidatúry zo zdravotných dôvodov, keď mu jeho zdravotný stav neumožňuje zapojiť sa do predvolebnej kampane.  Podľa vyjadrenia Jozefa Behula z Volebnej komisie Trnavského samosprávneho kraja však Márius Novák oficiálne v stanovenom termíne vzdanie sa kandidatúry nedoručil. „Márius Novák sa nevzdal kandidatúry Photoworks v1 5. Politická strana potvrdila, že kandiduje. Kandidát Jaroslav Cehlárik doručil oznámenie o vzdaní sa kandidatúry 31. októbra a táto informácia bude vo všetkých volebných miestnostiach,“ informoval J 영화 빅쇼트 다운로드. Behul.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V Trnavskom samosprávnom kraji tak bude na hlasovacích lístkoch vytlačených všetkých šesť mien kandidátov (József Berényi, Jaroslav Cehlárik, Tibor Mikuš, Márius Novák, Konrád Rigó, Jozef Viskupič), ktorí boli volebnou komisiou zaregistrovaní 궁귀검신 다운로드. Vo volebných miestnostiach bude zároveň umiestnená informácia o vzdaní sa kandidatúry Jaroslavom Cehlárikom. Ten v posledný októbrový deň informoval, že sa vzdáva kandidatúry a svojim voličom odporučil, aby podporili Jozefa Viskupiča 아바스트 프리 다운로드.

-th-

REKLAMA