Connect with us

Aktuality

Kedy otvoria Kúpalisko Eva pre verejnosť?

I keď bolo počasie v máji a na začiatku júna pomerne premenlivé, v teplých dňoch si už iste viacerí kladiete otázku, kedy sa bude dať okúpať na Kúpalisku Eva? Počas blížiaceho sa víkendu má byť polooblačno s teplotami do 26 °C. Na túto predpoveď zareagovali aj prevádzkovatelia legendárneho piešťanského kúpaliska.

Published

on

Kúpalisko Eva na poludnie 6. júna 2024 - pripravené prijať návštevníkov
Reklama

 

„Otvárame v sobotu 8. júna 2024. Verejnosť o 11 00 hod. Kondičné plávanie od 7.00 hod. Tešíme sa na vás,“ informuje na webovej stránke kupaliskoeva.com. Podľa živého videa, ktoré je rovnako na stránke zverejnené už Klub vodného póla Piešťany, ktorý historickú Evu prevádzkuje, všetko pripravil na otvorenie. Voda napustená, lehátka a slnečníky roznesené.

Reklama

Pre návštevníkov bude k dispozícii otvorený 50-metrový bazén s teplotou vody okolo 27 °C. V kľudovom bazéne má voda teplotu 34-38 °C. Kapacita areálu dosahuje 1500 osôb.

Podľa zverejneného cenníka v aktuálnej sezóne dospelí zaplatia za celodenný vstup 9 eur. Pre deti do 6 rokov v sprievode dospelého vstup voľný. Deti od 6 do 15 rokov majú vstup za 5 eur a dôchodcovia a ŤZP za 6 eur. Rodinná vstupenka  2+1 vyjde na 20 eur, 2+2 na 24 eur. Za vodnú šmýkačku sa platí euro.  Vstup po 16:00 je lacnejší. Kondičné plávanie – 3 eurá za vstup.

Reklama

-red- Foto: Screenshot kupaliskoeva.com

Populárne články