Úvod Aktuality Kandidáti na post primátora Piešťan budú diskutovať v Elektrárni

Kandidáti na post primátora Piešťan budú diskutovať v Elektrárni

REKLAMA

Siedmi kandidáti na funkciu primátora Piešťan z deviatich potvrdili záujem zúčastniť sa predvolebnej debaty, ktorú organizujú PNky.sk a zpiešťan.sk 나비스웍스 다운로드. Moderovať ju bude novinár Denníka N Andrej Sarvaš.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger

Peter Jančovič, Miroslav Juriš, Stanislav Polonský, Miloš Tamajka, Martin Valo, Samuel Vavrík a Pavol Vermeš sa stretnú v pondelok 29 Final Cut Pro for free. októbra o 19.00 h v Elektrárni Piešťany, aby verejne prezentovali svoje názory a postoje pred komunálnymi voľbami. Účasť odmietli Roman Chudý a Zuzana Svrčeková 갱비스트 무료 다운로드.

V diskusii bude mať každý účastník stanovený rovnaký časový rozsah, v rámci ktorého môže odpovedať na otázky moderátora Andreja Sarvaša EuroTruck Korea Map. Tie budú týkať najzávažnejších problémov nášho mesta. Cieľom je predstaviť riešenia, s ktorými sa chcú jednotliví kandidáti uchádzať o priazeň voličov 맥os 모하비 다운로드. Diskusia by nemala byť konfrontačná, ale kandidáti by mal prezentovať vlastné postoje. Každý na to bude mať rovnaký časový limit.

Organizátori sa týmto spôsobom pokúsia pred voľbami otvoriť verejnú debatu o konkrétnych témach von Mark. Chcú tak prispieť k vyššej účasti Piešťancov na veciach verejných a vzbudiť ich záujem o komunálne voľby. Aj preto bude diskusia otvorená pre verejnosť 중학생 다운로드. Stačí prísť 29. októbra pred 19.00 h do Elektrárne Piešťany alebo si ju pozrieť naživo prostredníctvom Facebooku, prípadne zo záznamu.

TS Ilustr foto: Martin Palkovič

REKLAMA