Úvod Aktuality Jednota zmodernizovala vo Veľkých Kostoľanoch predajňu zo 70. rokov

Jednota zmodernizovala vo Veľkých Kostoľanoch predajňu zo 70. rokov

REKLAMA
Skola Rakovice

V najväčšej obci piešťanského okresu vznikol na mieste pôvodnej predajne zo 70. rokov minulého storočia supermarket a pribudlo päť pracovných miest 사물의 비밀 다운로드.

Obchodná sieť COOP Jednota prevádzkuje po celom Slovensku viac ako 2 000 predajní v troch rôznych formátoch. V pôvodnej prevádzke vo Veľkých Kostoľanoch rozšíril predajnú plochu z 90 m² na 304 m² a skladovú plochu zo 66 m² na 150 m² 타짜맞고 다운로드. K dispozícii je 24 parkovacích miest, z toho jedno určené pre imobilných návštevníkov predajne.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

„Neustále hľadáme možnosti, ako spríjemniť našim zákazníkom čas strávený nakupovaním 페인터 10 다운로드. Renováciou prevádzok zvyšujeme kvalitu ponúkaných služieb a rozširujeme predajnú plochu, s čím súvisí aj pestrejší výber produktov a viac možností pre regionálnych dodávateľov,” uviedol Branislav Lellák, vrchný riaditeľ obchodnej sekcie COOP Jednoty Slovensko Moyamo.

Rozšírením predaje vo formáte supermarket pribudlo päť pracovných miest, celkový počet personálu stúpol na jedenásť zamestnancov.

Modernizáciu a zväčšenie predajne realizovala COOP Jednota prostredníctvom spotrebného družstva COOP Jednota Trnava 카카오톡 데스크탑 다운로드.

„Obec Veľké Kostolany je so svojimi 3 000 obyvateľmi jednou z najväčších v našom regióne. V obci sme doteraz mali len jednu predajňu vybudovanú ešte v 70. rokoch minulého storočia. Jej prestavbu sme zvažovali už dlhšie, ale vždy sa objavila nejaká investícia, ktorá mala väčšiu prioritu. Som veľmi rád, že sa nám to tento rok podarilo,“ prízvukoval Bohuslav Uváčik, predseda predstavenstva COOP Jednoty Trnava.

K rekonštrukcii pristupovalo spotrebné družstvo citlivo aj z hľadiska ochrany životného prostredia. V predajni a v sklade je LED osvetlenie, nízkoenergetické vykurovanie je zabezpečené kondenzačným kotlom. Z dôvodu úspory elektrickej energie je predajňa vybavená uzatvárateľnými samoobslužnými vitrínami na mliečne výrobky a chladenú hydinu.

Zdroj: Tlačová správa – COOP Jednota

REKLAMA