Úvod Aktuality Jediný 25 m bazén v Piešťanoch zatvoria pre výmenu prasknutého potrubia

Jediný 25 m bazén v Piešťanoch zatvoria pre výmenu prasknutého potrubia

REKLAMA
Mlyny

Plavecký bazén v niekdajšom hoteli Sĺňava bude od 14. do 17. júla zatvorený. Dôvodom je plánovaná výmena prasknutého prívodného potrubia vody. Do štvrtku je bazén otvorený v štandardných letných hodinách od 7:00 do 19:00 h.

Bazén prevádzkuje OZ Bazén Piešťany s finančnou podporou Mesta Piešťany. Pavol Škodný z OZ informoval, že prasklinu na prívodnom potrubí vody zaznamenali približne pred mesiacom. Nešlo o žiaden akútny problém, ktorý by si vyžiadal uzatvorenie bazéna, avšak denne cez ňu vytieklo do 300 l vody, takže museli naplánovať opravu.

Domoss Kupelne Viano 2019
Domoss Kuchyne Vian 2019

„Keďže na starom potrubí nie sú osadené spätné ventily, musíme vypustiť celý bazén a po výmene potrubia ho znova napustiť, preto plánovaná oprava potrvá viac dní. Pri tejto príležitosti hneď vykonáme drobné opravy na obkladoch bazéna a rovnako čistenie,“ vysvetlil Pavol Škodný.

Počas letných mesiacov je bazén otvorený denne od 7:00 h do 19:00 h. Jedinou výnimkou je pondelok, keď v čase medzi 9:00 až 12:00 h prebiehajú sanitárne práce. Plávať tak v prvý deň v týždni môžete hneď zrána, alebo popoludní.

 

-th- 

REKLAMA