Úvod Aktuality Jediný 25 m bazén v Piešťanoch zatvoria pre výmenu prasknutého potrubia

Jediný 25 m bazén v Piešťanoch zatvoria pre výmenu prasknutého potrubia

Plavecký bazén v niekdajšom hoteli Sĺňava bude od 14. do 17. júla zatvorený. Dôvodom je plánovaná výmena prasknutého prívodného potrubia vody 치외법권 다운로드. Do štvrtku je bazén otvorený v štandardných letných hodinách od 7:00 do 19:00 h.

Bazén prevádzkuje OZ Bazén Piešťany s finančnou podporou Mesta Piešťany Download the anthem ringtones. Pavol Škodný z OZ informoval, že prasklinu na prívodnom potrubí vody zaznamenali približne pred mesiacom. Nešlo o žiaden akútny problém, ktorý by si vyžiadal uzatvorenie bazéna, avšak denne cez ňu vytieklo do 300 l vody, takže museli naplánovať opravu 이프온리 자막 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Keďže na starom potrubí nie sú osadené spätné ventily, musíme vypustiť celý bazén a po výmene potrubia ho znova napustiť, preto plánovaná oprava potrvá viac dní golden32 다운로드. Pri tejto príležitosti hneď vykonáme drobné opravy na obkladoch bazéna a rovnako čistenie,“ vysvetlil Pavol Škodný.

Počas letných mesiacov je bazén otvorený denne od 7:00 h do 19:00 h www 드라마 다운로드. Jedinou výnimkou je pondelok, keď v čase medzi 9:00 až 12:00 h prebiehajú sanitárne práce. Plávať tak v prvý deň v týždni môžete hneď zrána, alebo popoludní 드래곤 길들이기 다운로드.

 

-th- 

REKLAMA