Úvod Aktuality Jediný 25 m bazén v Piešťanoch zatvoria pre výmenu prasknutého potrubia

Jediný 25 m bazén v Piešťanoch zatvoria pre výmenu prasknutého potrubia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Plavecký bazén v niekdajšom hoteli Sĺňava bude od 14. do 17. júla zatvorený. Dôvodom je plánovaná výmena prasknutého prívodného potrubia vody 치외법권 다운로드. Do štvrtku je bazén otvorený v štandardných letných hodinách od 7:00 do 19:00 h.

Bazén prevádzkuje OZ Bazén Piešťany s finančnou podporou Mesta Piešťany Download the anthem ringtones. Pavol Škodný z OZ informoval, že prasklinu na prívodnom potrubí vody zaznamenali približne pred mesiacom. Nešlo o žiaden akútny problém, ktorý by si vyžiadal uzatvorenie bazéna, avšak denne cez ňu vytieklo do 300 l vody, takže museli naplánovať opravu 이프온리 자막 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Keďže na starom potrubí nie sú osadené spätné ventily, musíme vypustiť celý bazén a po výmene potrubia ho znova napustiť, preto plánovaná oprava potrvá viac dní golden32 다운로드. Pri tejto príležitosti hneď vykonáme drobné opravy na obkladoch bazéna a rovnako čistenie,“ vysvetlil Pavol Škodný.

Počas letných mesiacov je bazén otvorený denne od 7:00 h do 19:00 h www 드라마 다운로드. Jedinou výnimkou je pondelok, keď v čase medzi 9:00 až 12:00 h prebiehajú sanitárne práce. Plávať tak v prvý deň v týždni môžete hneď zrána, alebo popoludní 드래곤 길들이기 다운로드.

 

-th- 

REKLAMA