Úvod Aktuality Jaslovské Bohunice vyhrali Zlatý erb za najlepší obecný web

Jaslovské Bohunice vyhrali Zlatý erb za najlepší obecný web

REKLAMA
Esesko

Súťaž Zlatý erb dospela v polovici novembra do svojho finále, 14. ročník zavŕšilo slávnostné odovzdávanie ocenení. Hlavným cieľom je podporiť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty a ohodnotiť snahu zástupcov o využívanie moderných informačných a komunikačných technológií. Celkové víťazstvo a hlavnú cenu Grand Prix eSlovensko si vybojovala internetová stránka mesta Bratislavy, medzi obcami Špeciálnu cenu pre osobnosť za mimoriadny prínos v oblasti informatizácie v slovenských samosprávach získal Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska 큐라 프로그램 다운로드.

„Výhra v tejto súťaží nás teší, avšak toto víťazstvo neznamená, že naša webstránka je dokonalá. Aj teraz sme stratili body za chýbajúce povinné prvky. V dobe, keď slová ako transparentnosť, otvorenosť, informovanosť, participácia, bilancia a smart city patria medzi top v slovníku samospráv, si musíme dané oblasti osvojiť aj my cj 서체. Tento rok to na víťazstvo tesne stačilo. Ale do budúcnosti budeme musieť na týchto oblastiach zapracovať, aby sme v súťaži zabojovali aj budúci rok. Preto by som rád do budúcna zaželal našej webstránke ešte viacej kvalitného obsahu mapujúceho činnosti obce naprieč celým obecným úradom 생활코딩 동영상 다운로드. Bez aktívneho zapojenia všetkých zamestnancov obecného úradu to však nepôjde. Webová stránka obce by mala byť hlavným zdrojom informácií pre občana,“ informuje na svojich webových stránkach obec.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ceny ZlatyErb.sk boli udeľované v troch hlavných kategóriách – Najlepšia stránka obcí, Najlepšia stránka miest a mestských častí a Najlepšia stránka samosprávneho kraja 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드. Víťazmi týchto kategórií sa stali stránky obce Jaslovské Bohunice, mesta Bratislavy a Prešovského samosprávneho kraja. Hlavnú cenu súťaže GrandPrix eSlovensko získala stránka mesta Bratislavy, ktorá dosiahla najvyššie hodnotenie vo všetkých kategóriách. Víťaz GrandPrix získava nomináciu do medzinárodnej súťaže EuroCrest Award, ktorú vyhlasuje české Združenie Zlatý erb v spolupráci s Európskou komisiou a európskymi IT projektami 교보문고 ebook 다운로드. Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska odovzdala špeciálnu cenu za Najlepšiu bezbariérovú stránku samospráv Prešovského samosprávneho kraja.

„Takto pred rokom sme vám oznámili spustenie vynovenej webovej stránky našej obce 두사람 다운로드. Spolu s pracovníčkou obecného úradu, Boženou Hideghétiovou, sme na nej pracovali niekoľko mesiacov. Pri prvotných návrhoch sme sa inšpirovali tým najlepším čo sme kedy videli, doplnili sme to o naše nápady a nápady dodávateľskej firmy. Cieľ bol jasný. Vytvoriť stránku, ktorá zaujme obsahom a dizajnom nielen občana, ale bude inšpiráciou aj pre iné samosprávy,“ uvádza na stránkach obce Marián Vajdečka 포코팡 apk 다운로드.

Do súťaže sa zapojilo 77 samospráv. Porota hodnotila 63 kritérií v 11 kategóriách. Ceny ZlatyErb.sk 2017 odovzdával Milan Galanda, generálny sekretár ÚMS, Lucia Kondášová, zakladateľka konferencie ITAPA a Miroslav Drobný, predseda poroty.

Zoznam ocenených:
Kategória obce:
1. miesto – stránka obce Jaslovské Bohunice
2 Download the assignment self-introduction form. miesto – stránka obce Nitrianske Pravno
3. miesto – stránka obce Chrenovec-Brusno
4. miesto – stránka obce Trnavá Hora
5. miesto – stránka obce Ľubica

Kategória mestá a mestské časti:
1. miesto – stránka hl. mesta Bratislava
2 Steel steel download. miesto – stránka mesta Stará Turá
3. miesto – stránka mesta Nové Zámky
4. miesto – stránka mesta Lučenec
5. miesto – stránka mesta Martin

Kategória samosprávne kraje:
1. miesto – stránka Prešovského samosprávneho kraja
2 윈도우 10 bitlocker 다운로드. miesto – stránka Trenčianskeho samosprávneho kraja
3. miesto – stránka Košického samosprávneho kraja

Cena za najlepšiu bezbariérovú stránku samospráv:
Stránka Prešovského samosprávneho kraja

Grand Prix eSlovensko súťaže ZlatyErb.sk 2017 – najlepšia stránka súťaže a nominácia na medzinárodnú súťaž do Hradca Králové o EuroCrest Award:
Stránka hl. mesta Bratislava

Špeciálnu cenu pre osobnosť za mimoriadny prínos v oblasti informatizácie v slovenských samosprávach:
Branislav Mamojka, predseda Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska

 

 

REKLAMA