Úvod Aktuality Imobilných Piešťancov zaočkujú doma, radnica spustila registráciu

Imobilných Piešťancov zaočkujú doma, radnica spustila registráciu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanská radnica v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom ponúka imobilným občanom mesta Piešťany registráciu na očkovanie proti ochoreniu covid-19 판도라 영상 다운로드.

Trnavská župa pripravila tzv. župnú výjazdovú očkovaciu službu, ktorá zrealizuje očkovanie imobilných ľudí nad 60 rokov priamo v ich domácnostiach 신의나라 버닝헬 다운로드. Imobilný záujemca o očkovanie môže mať pri sebe aj sprevádzajúcu osobu, táto bude v prípade záujmu tiež zaočkovaná. Zdravotníci budú záujemcov očkovať vakcínou Pfizer/BionTech Download the asx video.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Imobilní záujemcovia o očkovanie sa môžu nahlásiť, resp. ich môžu nahlásiť rodinní príslušníci alebo iná blízka osoba, v termíne od 10 스위시 맥스 다운로드. do 21. mája na telefónnom čísle: +421 948 987 950 v čase od 08:00 do 11:00 hod. v pracovných dňoch alebo mailom na adrese ockovanie@piestany.sk lg 드라이버 다운로드.

Termín očkovania bude záujemcom oznámený v dostatočnom predstihu na mobilnom telefónnom čísle, ktoré uvedú.

„Naším cieľom je dostať očkovanie čo najbližšie ku všetkým záujemcom, a preto sme zriadili župnú výjazdovú očkovaciu službu. Čoskoro začneme výjazdovo očkovať aj v mestách a obciach trnavského kraja. Spolu so starostami a primátormi túto možnosť ponúkneme obyvateľom s vekom viac ako 70, príp. 60 rokov,“ upresnil Jozef Viskupič, župan Trnavského samosprávneho kraja.

Radnica žiada, aby sa na očkovanie výjazdovou očkovacou službou prihlasovali iba imobilní občania. Pre ostatných pripravuje Trnavský samosprávny kraj v spolupráci so SLK a mestom Piešťany očkovanie vo vakcinačnom centre na území mesta Piešťany.

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA