Úvod Aktuality Hotel Atóm sa mení na Floreát Ideapark. Ako bude vyzerať?

Hotel Atóm sa mení na Floreát Ideapark. Ako bude vyzerať?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hotel Atóm sa mení na Floreát Ideapark. Investor začal s búracími prácami a postupnou prestavbou už vlani, pričom na stavbe sa intenzívne pracuje Yesfile cartoon. Spustený je tiež prezentačný web s vizualizáciami a detailnejším popisom, čo bude v zrekonštruovaných priestoroch.

Budova má mať šesť nadzemných a jedno „podzemné“ podlažie JumpForce. Celková podlahová plocha objektu bude cez 4500 m2. Podľa zverejnených informácií pozostáva z flexibilných biznis priestorov a nadštandarných priestorov, coworkingu a zdieľaných zasadačiek, ale v spodnej časti bude tiež reštaurácia, kaviareň a predajňa potravín Protect country downloads.

Investor chce v objekte vytvoriť priestor pre komunitu progresívne zmýšľajúcich ľudí, či hub pre tvorbu a realizáciu veľkých nápadov egg is broken. Pomôcť tomu majú kreatívne priestory, zdieľané zasadacie miestnosti so špičkovým technologickým vybavením či priestory na organizovanie eventov a školení. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Vizualizácia interiéru po rekonštrukcii

Takto vyzerala jedna z ideových štúdií od spoločnosti OK PLAN ARCHITECTS, výsledný projekt je teda viac konzervatívny webtoon Friday.

Ešte jedna fotografia, aby sa nezabudlo ako hotel vyzeral pred prestavbou Download 10 albums.
-th- Foto: Hotel Atóm  Vizualizácie: www.floreat-ideapark.sk, www.okplan.cz

REKLAMA