Úvod Aktuality Hlohovčania sa zapájajú do rozpočtu aj cez stránku piešťanskej neziskovky

Hlohovčania sa zapájajú do rozpočtu aj cez stránku piešťanskej neziskovky

REKLAMA
Esesko

Mesto Hlohovec začína s prípravou budúcoročného rozpočtu. Námety, čo treba zlepšiť v jednotlivých oblastiach života pomocou participácie na rozpočte, môžu jeho obyvatelia podať aj prostredníctvom portálu www.ideasity.sk, ktorý založila a prevádzkuje piešťanská nezisková organizácia ProPolis Download across the universe.

Projekt IdeaSiTy – Nápady pre mesto, do ktorého sa Hlohovec zapojil v septembri 2015 dáva obyvateľom príležitosť prispieť svojimi námetmi na zlepšenie v jednotlivých oblastiach života v meste 윈도우8 iso 다운로드. O nápadoch rozhoduje v prvom kole verejnosť – hlasovaním. Najlepšie hodnotené nápady, s reálnym odhadom nákladov na realizáciu, budú zaradené do rozpočtu mesta 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Obyvatelia sa pre vložením námetov zaregistrujú na www.hlohovec.ideasity.sk, kde môžu pridať svoj návrh do 30 gta San andres apk download. septembra 2016, alebo hlasovať za už vložený. Projekt predstavil ProPolis v minulom roku aj na našom portáli: IdeaSiTy chce vtiahnuť ľudí do života mesta Terraria for free.

V Piešťanoch zatiaľ aktuálne nefunguje, Hlohovčania už do svojej sekcie vložili deväť námetov ako nové detské ihrisko, cyklopruh, dočasné využitie fontány, ale aj zákaz reklamy na majetku mesta, či odkúpenie chátrajúcej budovy v centre, oprava zámockej brány, vysadenie zelene alebo redizajn webovej stránky mesta 피파2002 월드컵 다운로드.

hlohovec2Podľa pravidiel projektu Nápady pre mesto, pokiaľ budú niektoré z nich mimoriadne finančne náročné (napr Download the caption of The Corellaine Secret. vyššie ako ročné kapitálové výdavky mesta), budú ich, ako aj ostatné, posudzovať v príslušnom procese predstavitelia mesta a rozhodovať o prípadnom zabezpečení mimoriadnych zdrojov pre daný nápad 구글 크롬 동영상 다운로드.

Ďalším dôležitým predpokladom je tiež ich súlad s Plánom hospodárskeho a sociálneho rozvoja mesta. Nápady, ktoré sa nebudú realizovať, zostávajú až do rozhodnutia ich predkladateľa (registrovaného užívateľa) stále prístupné na stránke web game source.

Zdroj: Tlačová správa Mesto Hlohovec, www.ideasity.sk

REKLAMA