Úvod Aktuality Hlasovanie o Najobľúbenejšieho športovca Piešťan spustené

Hlasovanie o Najobľúbenejšieho športovca Piešťan spustené

REKLAMA
Esesko

Ceny primátora budú odovzdané víťazom počas slávnostného galavečera, ktorý je naplánovaný na 6. mája v priestoroch Domu umenia Gomthree masm3. Tohtoročnou novinkou je ocenenie Najobľúbenejší športovec, pričom o víťazovi tejto kategórie bude rozhodovať verejnosť. Hlasovací lístok nájdete okrem nášho webu aj v novinách Radnica informuje a v Piešťanskom týždni 귀트영 다운로드. Lístok je potrebné riadne vyplniť a vhodiť do urny na mestskom úrade. Športovcov môžete podporiť aj prostredníctvom webovej stránky Osobnosť mesta Piešťany 오라클 로그인 없이 jdk 다운로드. Každý kto riadne vyplní a odovzdá svoj hlasovací lístok je automaticky zaradený do súťaže o vstupenky na slávnostný galavečer. Hlasovanie štartuje 14 OneNote 2019. marca a prebiehať bude do 14. apríla. 

hlasovaci-listok-expand-v2[1]
Anketový lístok na stiahnutie.
Hlasovať sa dá aj prostredníctvom webovej stránky osobnostmestapiestany.sk, svoj hlas viete zaslať prostredníctvom online ankety internet vaccine. Po skončení hlasovania budú vylosovaný držitelia 10 lístkov na slávnostný galavečer, ktorého súčasťou bude odovzdávanie cien a recepcia toad for oracle 12 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

anketaPodujatím v Dome umenia bude návštevníkov sprevádzať moderátor športových televíznych novín Peter Varinský vk 동영상 다운로드. Súčasťou programu bude vystúpenie členov folklórneho súboru Slnečnica, speváčky Karolíny Beňačkovej a žiakov Základnej umeleckej školy, ktorí predvedú baletné vystúpenie. Na konci večera čaká na ocenených a hostí recepcia Download Chrome NewTab.

17264161_256680084742794_2497791402618432135_n

Primátor mesta Piešťany bude tento rok udeľovať ocenia v jedenástich oblastiach 웰컴 투 사우스 다운로드. Medzi kategóriami sú Najúspešnejší dospelý športovec, Najúspešnejší mládežnícky športovec, Najúspešnejší kolektív, Tréner alebo Zaslúžilý pracovník v športe a verejná anketa o Najobľúbenejšieho športovca Download chrome flash files. Ocenenie Filantrop roka je určené podnikateľov, ktorým záleží na verejnom dianí v meste Piešťany, Kultúrna osobnosť roka sa udeľuje na základe zásluh a dlhoročnej činnosti v oblasti kultúry a Kultúrny počin roka získa osobnosť za výnimočný počin pre verejnosť v oblasti kultúry.

Nová kategória Čin roka je vyhradená pre ocenenie mestskej i štátnej polície, ale aj hasičských a záchranných zložiek za výnimočný skutok jednotlivca alebo skupiny. Osobnosťou v environmentálnej oblasti sa bude vyhlásený človek s prínosom v enviromentálnej oblasti, podobne tak bude ocenený aj niekto so zásluhami v sociálnej oblasti.

-lt/Zdroj: Osobnosť mesta Piešťany/Foto: Matúš Kromholc

REKLAMA