Úvod Aktuality AKTUALIZOVANÉ: Na Havrane sa zrazilo osobné auto s kamiónom, cesta je už...

AKTUALIZOVANÉ: Na Havrane sa zrazilo osobné auto s kamiónom, cesta je už prejazdná

REKLAMA

Na horskom priechode Havran sa dnes krátko popoludní zrazil kamión s osobným autom. Policajti cestu dočasne uzavreli a dopravu odkláňali na hlavnej križovatke v obci Banka 아이폰 멜론 음악 다운로드. Vodičov na riziko šmyku pritom pri Bacchus ville upozorňuje svetelná tabuľa.

V kolóne na Havrane stihlo uviaznuť niekoľko nákladných áut a autobusov, ktoré sa na úzkej ceste nedokázali otočiť 콜 오브 듀티 4 다운로드. Odporúčaná obchádzka viedla cez Svrbický kopec. V týchto chvíľach je už cesta plne prejazdná.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

„K nehode došlo krátko po 12.00 hod 지오디 다운로드. Vodič Peugeotu idúceho v smere od Piešťan neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a situácii na ceste. Pri vychádzaní zo zákruty prešiel do protismeru a tu sa zrazil s oproti idúcim kamiónom oz report. V úseku bola uzatvorená cesta a polícia vykonávala odklon premávky. Polícia nehodu riešila ako škodovú udalosť (bez zranenia, bez alkoholu), vodiča osobného auta na mieste vyriešili policajti v blokovom konaní,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová body has returned.

-vv, foto: čitateľ-

REKLAMA