Úvod Aktuality AKTUALIZOVANÉ: Na Havrane sa zrazilo osobné auto s kamiónom, cesta je už...

AKTUALIZOVANÉ: Na Havrane sa zrazilo osobné auto s kamiónom, cesta je už prejazdná

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na horskom priechode Havran sa dnes krátko popoludní zrazil kamión s osobným autom. Policajti cestu dočasne uzavreli a dopravu odkláňali na hlavnej križovatke v obci Banka 아이폰 멜론 음악 다운로드. Vodičov na riziko šmyku pritom pri Bacchus ville upozorňuje svetelná tabuľa.

V kolóne na Havrane stihlo uviaznuť niekoľko nákladných áut a autobusov, ktoré sa na úzkej ceste nedokázali otočiť 콜 오브 듀티 4 다운로드. Odporúčaná obchádzka viedla cez Svrbický kopec. V týchto chvíľach je už cesta plne prejazdná.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„K nehode došlo krátko po 12.00 hod 지오디 다운로드. Vodič Peugeotu idúceho v smere od Piešťan neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a situácii na ceste. Pri vychádzaní zo zákruty prešiel do protismeru a tu sa zrazil s oproti idúcim kamiónom oz report. V úseku bola uzatvorená cesta a polícia vykonávala odklon premávky. Polícia nehodu riešila ako škodovú udalosť (bez zranenia, bez alkoholu), vodiča osobného auta na mieste vyriešili policajti v blokovom konaní,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová body has returned.

-vv, foto: čitateľ-

REKLAMA