Úvod Aktuality Členky patchworkového klubu rozdávajú radosť, na aktuálnej výstave ju môžete načerpať tiež

Členky patchworkového klubu rozdávajú radosť, na aktuálnej výstave ju môžete načerpať tiež

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Členky  piešťanského patchworkového klubu tento rok potešili svojimi výrobkami obyvateľov dvoch sociálnych zariadení v Piešťanoch Sublime Text3. Pred pár dňami pri príležitosti sviatku sv. Mikuláša rozžiarili tváre klientov zariadenia na Kalinčiakovej ulici, v lete to  bolo vo Ville Juliana, pri príležitosti piešťanských hodov 발리에서 생긴일 다운로드. Aktuálne prezentujú svoju tvorbu do  19. decembra na výstave v mestskej knižnici, kde si môžete  ich originálne, ručne vyrobené darčeky a dekorácie k Vianociam aj zakúpiť 타임 패러독스 다운로드.

336b7d2924[1]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Patchworkový klub je neformálne združenie žien, ktoré prepadli patchworku ako svojmu koníčku Download the aviator. Pravidelne sa stretávajú v priestoroch mestského denného centra Svornosť. Okrem toho, že vyrábajú veci pre svoje okolie, rozhodli sa potešiť aj seniorov v mestských zariadeniach Free download of Black Priests. Pred Mikulášom za prítomnosti primátora Miloša Tamajku rozdávali nádherné vankúše v zariadení na Kalinčiakovej ulici.

15369114_10154068002801845_6121357117612374680_o[1]

Na konci augusta navštívili usmievavé dámy seniorov v zariadení Villa Juliana 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드. Každému z dvoch desiatok klientov priniesli originálny ručne vyrábaný vankúš a malú drobnosť. V lete im pri odovzdávaní asistoval viceprimátor T Samsung Restore Solution. Hudcovič. Počas rozhovoru skĺzla reč aj na to,
že látky, z ktorých vyrábajú darčeky sú drahé a potrebovali by podporu. Tá sa stala IMG_5397realitou začiatkom decembra, keď členkám klubu dorazila zásielka látok z topoľčianskych spoločností Sofa Trend  a Nábytok Merašický Millennium Fox Fox.

Látky členky klubu rozdelili podľa využiteľnosti a pripravujú z nich ďalšie zaujímavé výrobky. „Veľmi radi by sme poďakovali za túto podporu short video. Rozhodli sme sa, že z tohot materiálu vyrobíme sedacie vaky pre deti a veríme, že im urobíme radosť,“ poďakovala Janka Eliášová z patchworkového klubu autocad 2009.

-red- Foto: www.kniznica.sk, FB Miloš Tamajka, PK

 

 

REKLAMA