Úvod Aktuality Hasiči z Piešťan vyslobodzovali zranených v centre Trnavy, našťastie len na súťaži

Hasiči z Piešťan vyslobodzovali zranených v centre Trnavy, našťastie len na súťaži

REKLAMA

Vo štvrtok 7. júna sa v Trnave na Trojičnom námestí konal už 6. ročník Krajskej súťaže vo vyslobodzovaní zranených osôb z havarovaných vozidiel paper dolls. Podujatie zorganizovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave pod záštitou župana Trnavského samosprávneho kraja. Darilo sa na ňom aj hasičom z Piešťan 경고음 다운로드.

O cenu župana Trnavského samosprávneho kraja bojovalo 7 družstiev, pričom 6 družstiev bolo z Trnavského kraja a 1 družstvo z Českej republiky z požiarnej stanice Rosice Download the acheong law.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi

Cieľom súťaže je preveriť pripravenosť a vybavenie hasičských jednotiek na zvládnutie zásahov pri dopravných nehodách. Pre jednotlivé súťažné družstvá boli pripravené rôzne scenáre dopravných nehôd, o ktorých družstvá nie sú vopred informované 구글스케치업 다운로드. Tým sa modelujú situácie porovnateľné s reálnymi podmienkami pri dopravných nehodách.

Šiesty ročník súťaže vyhralo družstvo z Galanty so ziskom 396 bodov a časom 15 minút a 45 sekúnd 유니팩 다운로드. Na druhom mieste ziskom 395 bodov a časom 13 minút a 15 sekúnd sa umiestnilo družstvo z OR HaZZ v Trnave. Tretie miesto patrí družstvu z OR HaZZ v Piešťanoch so ziskom 388 bodov a časom 15 minút a 42 sekúnd Sweet life download.

TS KR Hasičského a záchranného zboru v Trnave

REKLAMA