Úvod Aktuality Hasiči mali včera plné ruky práce, požiare spôsobili škody za viac ako...

Hasiči mali včera plné ruky práce, požiare spôsobili škody za viac ako 150 000 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Hlohovci v katastrálnom území miestnej časti Šulekovo bol včera 11. júla v poobedňajších hodinách ohlásený požiar trávnatého porastu, kríkov a obilia na koreni Truman Show subtitles. Požiarom bola zasiahnutá plocha približne 150 hektárov. Na mieste udalosti zasahovalo 7 hasičov z Hlohovca a Trnavy so 4 kusmi hasičskej techniky, členovia DHZO Hlohovec a Leopoldov piatimi lafetovými prúdmi a piatimi vysokotlakovými prúdmi itools 다운로드. Požiar bol zlikvidovaný ukončený krátko po 23:00. Následkom požiaru vznikla nezistenému majiteľovi poľa priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10 000 eur movie Amur. Príčinou vzniku požiaru bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou.

Požiar balíkovača 03V pondelok 11 Monster's Kids. júla krátko pred 15:30 bol ohlásený požiar traktora, balíkovača slamy a slamy na riadkoch v katastri obce Horné Saliby, okres Galanta. V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bol požiarom zachvátený celý traktor aj lisovací stroj, slama aj strnisko highest quality on YouTube. Na lokalizáciu požiaru bola technika rozmiestená tak, aby sa začala hasiť celá plocha požiaru a horiace stroje. Na mieste udalosti zasahovalo 9 hasičov z Galanty a Šale so 6 kusmi hasičskej techniky, členovia DHZO Horné Saliby, Kráľov Brod a Tomášikovo tromi B prúdmi, tromi C prúdmi, jedným D prúdom a tromi vysokotlakovými prúdmi 영한 번역기 다운로드. Príčinou vzniku požiaru bola technická porucha na zariadení. Následkom požiaru vznikla majiteľovi poľnohospodárskeho stroja priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 133 000 eur mencoder.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Požiar balíkovača 02

Rovnako včera krátko pred 16:00 bol ohlásený požiar trávnatého porastu a obilia na koreni v katastrálnom území mesta Sereď, okres Galanta 저작권 동영상 다운로드. Na mieste udalosti zasahovalo 7 hasičov zo Serede a Trnavy s 3 kusmi hasičskej techniky a členovia DHZO Križovany nad Dudváhom dvoma lafetovými prúdmi a jedným vysokotlakovým prúdom 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Požiarom bola zachvátená plocha približne 4 ha s viacerými ohniskami. Príčinou vzniku požiaru bolo nedbalostné konanie neznámou osobou. Následkom požiaru vznikla nezistenému majiteľovi pola priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10 000 eur 웹툰 총수 다운로드.

-Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave/Foto: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave, facebook-

REKLAMA