Úvod Aktuality Gymnazisti predviedli vynikajúce vystúpenia, atmosféra bola veselá i dojímavá

Gymnazisti predviedli vynikajúce vystúpenia, atmosféra bola veselá i dojímavá

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Priestory telocvične Gymnázia Pierra de Coubertina zažili v utorok 22. decembra slávnostný program každoročnej Vianočnej akadémie Download Acronis True Image 2018. Študenti bavili svojich spolužiakov, ale aj pedagógov a atmosféra podujatia bola veselá i dojímavá zároveň. Moderátorky Nina Vlhová a Faustína Nguyenová uvádzali jednotlivé vystúpenia, ktoré pochádzali v prevažnej väčšine zo stužkových slávností štvrtých ročníkov lg전자 펌웨어 다운로드. Študenti gymnázia v nich predviedli často profesionálne výkony, ukázali svoj talent, ale aj šikovnosť a charakter mladých ľudí, pomaly končiacich svoje stredoškolské roky Sad song download.

IMG_5911_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Vianočnú akadémiu robíme každý rok a študenti tak môžu predviesť svoj výborný program zo stužkových aj svojim spolužiakom Windows 95 iso download. Veľkým prínosom napríklad je, že mladšie ročníky vidia skvele nacvičené čísla a vidia, že sa oplatí venovať hudbe, pohybu a aj to, aký dôležitý je kolektívny duch extraterritorial rights. Myslím, že zároveň je to aj taká podpora škole, pretože v ich vystúpeniach a prezentácii vidím, ako veľmi sú hrdí na to, že študovali práve u nás 예스 파일 다운로드. Zároveň, aj my učitelia máme dobrý pocit z práce, ktorú sme pri ich výchove odviedli. Neukazujú tu síce svoje vedomosti, ale pohľad na to, aké sú títo mladí ľudia osobnosti, určite stojí za to,“ povedala o podujatí riaditeľka gymnázia Miroslava Hanková 2018 포토샵 cc 다운로드.

IMG_6166_resize

„Tento program vždy končíme takým rozlúčením na vianočné prázdniny, aby sme si počas nich oddýchli a v januári sa opäť stretli v plnej sile Photoworks v1 5. Zaželať všetko dobré by som chcela predovšetkým maturantom, pretože tí budú skúšaní ako prví už v marci, kedy ich čakajú písomné a v máji zase ústne maturity 영화 빅쇼트 다운로드. Chcem im zaželať hlavne, aby mali trpezlivosť sedieť nad prípravou a aby sa im podarilo splniť všetky ciele, ktoré si stanovili. Pre nás je totiž najväčšia hrdosť práve to, keď nás študenti predčia  a my môžeme potom s radosťou povedať – To je môj žiak,“ dodala Miroslava Hanková 궁귀검신 다운로드.

-lt-

REKLAMA