Úvod Aktuality Firma z Drahoviec je víťazom súťaže Začínajúci podnikateľ roka 2018. Jej spolumajiteľom...

Firma z Drahoviec je víťazom súťaže Začínajúci podnikateľ roka 2018. Jej spolumajiteľom je Piešťanec

Víťazom súťaže EY Podnikateľ roka 2018 v kategórii Začínajúci podnikateľ sa stala firma Regal Burger, ktorá sídli v obci Drahovce a jej spoluzakladateľom je Piešťanec Jozef Bardík ftk imager. Výsledky boli slávnostne vyhlásené v utorok 5. marca.

REKLAMA

Regal Burger má dnes deväť prevádzok na Slovensku a osem Českej republike Download across the universe. Tento rok má v pláne otvorenie ďalších desiatich. Všetko to však začalo v stánku na Pohode.  Jozef Bradík tu mal malú kaviareň, ktorej výťažok išiel na podporu dvoch neziskových organizácií 윈도우8 iso 다운로드. V ďalšom stánku pripravovali hamburgery bratranci Roman a Oto Kóňa. Slovo dalo slovo a otvorili malé bistro v Bratislave v januári 2014. Malo nečakaný úspech 윈도우 10 마이크로소프트 다운로드.

Neskôr sa cesty zakladateľov rozišli a k Jozefovi Bardíkovi sa pridal jeho bratranec Jozef Kuzma. Spoločne pripravili koncept „burgrárne“ pre veľké obchodné centrá, riešia však aj malé prevádzky gta San andres apk download. Jedna z nich je v Piešťanoch na nábreží Váhu. Filozofiou je rýchlosť ako vo fastfoode, avšak so zachovaním vysokej kvality. Firma plánuje v dohľadnej dobe pod dcérskou značkou taktiež otvorenie prevádzky vo Viedni Terraria for free.

Jozef Bardík stál v Piešťanoch aj za vznikom ďalších prevádzok, napríklad Piešťanského pivovaru ŽiWell 피파2002 월드컵 다운로드. Spektrum jeho podnikateľských aktivít je  ďaleko širšie a venuje sa napríklad aj investíciam do nehnuteľností, ale tiež charitatívnej práci v zahraničí Download the caption of The Corellaine Secret. V predošlom období bol v Piešťanoch taktiež členom komisie mestského zastupiteľstva pre stratégiu a rozvoj, kde sa snažil odovzdať svoje skúsenosti 구글 크롬 동영상 다운로드.

Víťazov národného kola súťaže EY Podnikateľ roka teraz čaká svetové finále. Uskutoční sa v Monte Carle začiatkom júna. O úspešných mladých podnikateľoch zo Slovenska a z Piešťan, sa tak dozvedia i vo svete web game source.

-th- Zdroj: www.etrend.sk Foto: FB J. Bardík, Regal Burger

REKLAMA