Úvod Aktuality Festival Grape prináša do Piešťan mnoho zaujímavého

Festival Grape prináša do Piešťan mnoho zaujímavého

REKLAMA
Esesko

Piešťany čaká ďalší festivalový víkend. Brány festivalu Grape sa otvárajú dnes na poludnie. Počas dvoch dní sa na šiestich pódiách a scénach  môžete tešiť na desiatky vystúpení, ale taktiež na množstvo sprievodných podujatí a zábavy 피구왕 통키 게임 다운로드.

Z kapiel a účinkujúcich sa môžete tešiť na two door cinema club (uk), moderat (de), tom odell (uk), the naked and famous (nz), metronomy (uk), the temper trap (aus), sub focus dj set and id (uk), aurora (nor), cigarettes after sex (us), metrik (uk) dirtyphonics (fr), zola jesus (us), de staat (nl), seafret (uk), kollektiv turmstrasse (de), george fitzgerald (uk), júníus meyvant (is), haus (uk) a mnoho ďalších. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Pripravenej je tiež množstvo zábavy a sprievodných aktivít 초속 5cm 다운로드.  Areál festivalu napríklad zdobí  platan, ktorý po festivale skončí v Mestskom parku v Piešťanoch. V železničných vagónoch účastníci uvidia umeleckú inštaláciu Aleša Vojtáška. 

Na tohtoročnom Grape festivale si užijete aj minirampovú skateboarding exhibíciu v podaní DC skate teamu 명화그림 다운로드. Svoje skills vám v piatok aj v sobotu predvedú Martin Jurášek, Jirka Houka, Peter Molec a Daniel Vojtaš. Exhibície sa oba dni uskutočnia v nasledujúcich časoch o 15:30, 17:30 a 19:30 h 9월 모의고사 다운로드.

Hudobný program aj tento rok doplní tanec. Streetcom prinesie do areálu klenoty slovenského street dance. Keď vyhladnete novým partnerom tohto ročníka Grejpu je aj YEME Son's Three-Year-Old 5.  Na festival prinesú zaujímavé prednášky a workshopy.  Okrem iného sa dozviete zaujímavosti o trende slow food či vegánstve alebo sa na pekárenskom workshope naučíte upiecť vlastný chlieb a pečivo. To všetko v rámci programu vo festivalovej tržnici 강남구청 인강 다운로드.

TS/red Foto: FB Grape

REKLAMA